Forum REDMOTORZ

Pełna wersja: Wyposażenie kosza
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
A przydała sie kiedykolwiek w tej żóżlówce? Pytam bo nigdy nie widzałem drzew na torze żużlowym.
Wojtek

Anonymous

Cyrograf15 napisał(a):A przydała sie kiedykolwiek w tej żóżlówce? Pytam bo nigdy nie widzałem drzew na torze żużlowym.
Wojtek

nigdy nie wiadomo kiedy się przyda, ja znam gościa, który na wypady motocyklowe jeździ z maczetą. :razz:
W razie "W" drzewa na opał narąbie, przesiekę przez las można wykarczować albo szałas zbudować :wink:
To moje mocowanie ma jeden element większy, w który wchodzi część metalowa siekiery oraz mocowanie trzonka. Z ciekawostek militarnych mam też składaną piłę w pokrowcu i uchwyty z rurek do mocowania łomu.
Ten rysunek z instrukcji powyżej Ci wystarczy, czy poszukać czegoś innego?
Jeżeli masz coś więcej to zobacz może coś będzie.

Widziałem kiedyś ugościa na zlocie militarnym w MW oryginalne (raczej) mocowanie dokłądnie takie jak pokazuje na foto Cezar. Sądzę że tak powinno być.

Zkolei u Pawła rogaczewskiego na motobajzlu widziałem zestaw mocowaia z dużą obejmą na śrubę z nakrętką motylkową i dodatkowo drugi uchwyt jako mtypowa klamra jak u Cezara.

Jak być powinno?
DO Coneya

Wbrew pozorom taka mała siekierka (toporek) jest bardzo przydatna w trakcie wypraw np. ogniska w plenerz itp. Własnie nie wiem jak powinna być montowana w oryginale, mała czy duża? Stąd moje pytanie.
Coney na tych oponach jeździłem od jesieni do wiosny ( nie po asfalcie) i dało radę. Oprócz opon ważne też są umiejętności kierującego. :?:
Teraz mam uralszinę.
Co do uchwytów.
[Obrazek: mb750man48.th.jpg]
Oryginalne uchwyty do toporka to dwie (większa i mniejsza) klamry. W gondoli mocowanie na KBK AK, podtrzymanie kolby DP, z tyłu pompka i magazynki.
Tu jeszcze jedno zdjęcie
[Obrazek: m978672.th.jpg]
[Obrazek: nowa2s.th.jpg]
A tu cały zestaw
[Obrazek: hpim2465.th.jpg]
witam ja zamontowałem mała siekierkę tak ja ta duża powyżej na zdjeciu ,tylko ze nie miałem uchwytów to przykręciłem 2 paski skórzane ,jeden w poprzek na trzonek a drugi pionowo na sztyl, wygoda bomba i trzyma się super .
a więc wracając do adremu Wink

siekiera powinna być tej wielkosci jak na trzecim zdjęciu Cezara, ale
najważniejsze - ma byc ostra.
No chyba, że nie będzie używana.
zimny napisał(a):a więc wracając do adremu Wink

siekiera powinna być tej wielkosci jak na trzecim zdjęciu Cezara, ale
najważniejsze - ma byc ostra.
No chyba, że nie będzie używana.
I właśnie taką mam. Pasuje w oryginalne uchwyty.
Witam
Mam na koszu oryginalne(prawdopodobnie) mocowanie szpadla
zdjęcia:

https://picasaweb.google.com/10516034780...9422394690

https://picasaweb.google.com/10516034780...0750173170

czy taki szpadel pasi
http://www.allegromat.pl/aukcja96548
Pasi,może być trzonek za długi ale z tym se poradzisz jak by co.
U mnie pasuje bez problemu. dalej jest montowanz kosy pod kanister 10l i jest OK. Da si wyjąc i założyć.
No to dziekujePrawdopodobnie nie bede miał kanistra ale skrzynak amunicyjna
saperka i siekiera bedzie
Dziękuje
Można zamknąć.

[ Komentarz dodany przez: karrad13: 6 Luty 2012 ]
Jeżeli sobie wrzucisz tego posta w translator i będziesz próbował zmienić na angielski to wyjdzie mniej więcej coś takiego:
So I will not have dziekujePrawdopodobnie but skrzynak ammunition canister
shovel and ax will
Thank you
You can close it.

Nasze forum czytają również za granicami Polski, więc nie utrudniajmy im życia !
Witam , ma propozycję aby umieścić tu informacje, odnośnie montażu ( wymiary i pozycjonowanie ) poszczególnych elementów wyposażenia kosza tj. np. łopaty, skrzynek , siekierki, mocowań pod km. itd. Ułatwi to montaż tych elementów w przypadku odbudowy kosza i braku oryginalnych otworów w blachach. Myślę ,że dużo fajnych informacji ma Wild ale nie wiem czy posiada tak szczegółowe dane. ( np. skrzynka narzędziowa od strony motocykla 20cm od krawędzi wnęki kosza i 3cm ponad krawędź ). Smile
Pozdrawiam Gazia.

[ Dodano: 10 Październik 2013 ]
Witam , nikt nie posiada żadnych danych odnośnie montażu osprzętu surwiwalowego do ruska?
Pozdrawiam Gazia.
Stron: 1 2 3 4