FORUM.REDMOTORZ.EU

Turystyka i relacje - Pstrążna Kudowa Zdrój

astride - 8 Lipiec 2018
Temat postu: Pstrążna Kudowa Zdrój
Wiem że jestem monotematyczny. W kółko tylko ten Zdolny Śląsk :roll:
Tym razem jednak trochę ku przestrodze. Nikogo nie wytykam palcami a jedynie własną niefrasobliwość przy doborze tarcz.. Krążą takie po rynku.
250km od domu na szczęście bliżej celu koniec jazdy. Żadnych symptomów wcześnie. Z nieba spadł mi Janek Strzelecki któremu bardzo dziękuję raz jeszcze. Chłop pomógł zawieść moto na miejsce docelowe. Teraz stoi u taty a ja..pociągiem wracam. :[
Niestety zabrakło czasu -jutro w pracy.

Cubick - 9 Lipiec 2018

Aluminiowe nity?? Gdzieś słyszałem o tym ;)
astride - 10 Lipiec 2018

Tak, aluminiowe... Gwoździe spisałyby się lepiej. :o
andrzeja - 10 Lipiec 2018

A że tak zapytam się niedyskretnie. Jak montowałeś tarcze to nie widziałeś, że nity są aluminiowe?
astride - 10 Lipiec 2018

Niestety, tak jak pisałem - niefrasobliwość :(
Kupiłem nowe naiwnie sądząc że pochodzi. Znowu nie posłucham rad.. :roll:

andrzeja - 10 Lipiec 2018

To ból. Z częściami w naszym kraju jest jak z ruchem drogowym. musi obowiązywać zasada ograniczonego (i to bardzo mocno ) zaufania :lol:
POLER - 10 Lipiec 2018

Zdecydowanie lepszej jakości są tarcze do Urala produkcji IMZ , to są te przetłaczane, podejrzewam że jak zakujesz prawdziwymi nitami do puści blacha , a te przetłaczane dają radę , chociaż do dobrej jakości to im trochę brakuje. Widzę że masz silnik germański to i większa moc , ruskie tarcze chyba są za słabe jakościowo . Też zaczynam pomału przerabiać ten temat ale chyba zostanę na oryginalnym sprzęgle BMW z ciężkim kołem co germańskie to germańskie a nie kitajskie.
astride - 10 Lipiec 2018

Spróbuję CCCP brązowe. Zobaczymy :okok: