Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sakwy Wermacht
Witam poszukuję wymiarów skórzanych sakw, toreb wermachtu, takich jakie były np. w Saharach. Chodzi mi o wysokość, szerokość głębokość i grubość skóry. bawię się skórą i robię różne rzeczy z niej. Tak więc nie powinienem mieć problemów z ich uszyciem. W ramach podziękowań mogę zrobić brelok do kluczy, lub pojemnik na zapalniczkę. Za pomoc z góry serdecznie dziękuję.
Odpowiedz
Cześć!

Mam kopie (chyba tajwańskie) zrobione dla OLDTIMER GARAGE, jak nie znajdziesz oryginałów to mogę pomierzyć...

Pozdrawiam
Odpowiedz
spoko mogą być, mi na oryginale nie zależy, ponieważ to i tak do mutanta (jak nie którzy nazywają te wydumki) czyli do Dniepra R 100 RS
Odpowiedz
(13-01-2021, 00:21)Parys napisał(a): spoko mogą być, mi na oryginale nie zależy, ponieważ to i tak do mutanta (jak nie którzy nazywają te wydumki) czyli do Dniepra R 100 RS

jak bardzo się nie spieszy, to wezmę się w weekend  Angel
Odpowiedz
nie spieszy się
Odpowiedz
moje są czarne ii sztywne, ale były też z naturalnej skóry i brazentu.

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz
Kolejne zdjęcia...

Gdybyś chciał coś jeszcze daj znać.

Pozdrawiam

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz
Serdecznie dziękuję, mam jeszcze jedną prośbę, Czy mógłbyś mi wysłać te zdjęcia na maila bo tutaj są całkiem małe, mój mail parysunciu1@wp.pl
Odpowiedz
(18-01-2021, 17:01)Parys napisał(a): Serdecznie dziękuję, mam jeszcze jedną prośbę, Czy mógłbyś mi wysłać te zdjęcia na maila bo tutaj są całkiem małe, mój mail parysunciu1@wp.pl

Poszło  Cool
Odpowiedz
Super dzięki bardzo mi pomogłeś
Odpowiedz