Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Warszawa
Panowie może już czas się spotkać ja , Galar , JLN, Dufus już się znamy, aa jeszcze Machniu raz na giełdzie się widzieliśmy, może zaplanujemy jakieś spotkanko, jak ktoś ma maszyne nie na chodzie to możemy się pozbierać , może w jakąś niedzielę. Zaproponujcie coś jak jesteście zainteresowani.
Pozdrawiam
Pietroni
Odpowiedz
Jeśli nic nie wypadnie to może
8.07. niedziela miejsce i godzina do ustalenia
będę jechał sam więc mgę kogoś zabrać.
Może byśmy wybrali się w odwiedziny do kolegi Stepy
on ma miejsca do jazdy w terenie
Stepa co ty na to?
boxer ponad wszystko
Odpowiedz
Witam. Wiem, że termin trochę odległy ale 11-12 SIERPNIA 2007 odbędzie się III Edycja ogólnopolskiego zlotu pojazdów oraz grup rekonstrukcji historycznej w Twierdzy Modlin. Można by tam się stuknąć. Oczywiście to tylko sugestia, ale lokalizacja jest taka, że każdy ma niedaleko.
Odpowiedz
Panowie
Temat dotyczy spotkania w Warszawie ujeżdżających
ruskie zaprzęgi a nie grup historycznych oraz dystynkcji.
Załóżcie sobie nowy temar i tam dyskutujcie.

Hołk ja skazał

A co do spotkania w Modlinie to jak nie wyjadę za daleko od
Warszawy to przyjadę i Pietroni myślę że też
boxer ponad wszystko
Odpowiedz
Właśnie. Rzeczywiście trochę odjechało się od tematu, który prawie zanikł. Jeśli administracja będzie miała wolną chwilkę, to niech przeniesie posty o GRH do oddzielnego tematu.

Co do spotkania, to możliwe że ekipa z Żyrardowa, Mszczonowa i okolic pewnie też się wybierze.

Pozdrawiam.
Odpowiedz
Jutro rano z Pietronim ruszamydo Macbrusa.
Jeśli ktoś jeszcze chętny to proszę o dopisanie się
do godz. 9 w niedzielę z ewentualnym podaniem
telefonu.
Co do wyjazdu do Stepy to zobaczymy bo widzieliśmy
się dziś na bajzlu w Łodzi i nie był w najlepszej kondycji
boxer ponad wszystko
Odpowiedz
Dotar?em w zasadzie do domu.Pracuj? na wyjazdach,ca?y roboczy tydzie? nie ma mnie w domu i prawie nie mam kompa a za dwa tygodnie mamy operacj? Ba?tyk-wyjazd na urlop-i przygotowania poch?aniaj? mi ka?d? woln? chwil? wi?c sorry ch?opaki.Ale inicjatywa Galara jest super,tamacik pod?apuj?,?eczywi?cie dam rad? u?ozy? trask? terenowo-krajoznawcz? na 2-3 godzinki z knajpk? nad stawami;jestem za a nawet bardzo.Jak wr???c? ca?o z nad morza B. to za chwil? Modlin(tam si? pewnie spotkamy jako motocykli?ci -nie rekonstruowicze)a chwil? p????niej Wilczy Szaniec,ale jak?? woln? niedziel? przeznacz? z przyjemno?ci? na redmotorsow? przeja?d?k?.Pozdrawiam,s
only diesel
Odpowiedz
No i niech ?a?uj? Ci co nie przyjechali. Zrobilismy bardzo ciekawa trase po okolicach Nadarzyna i Kajetan. Stawi? si? zaprz?g Pietroniego, Galara i m???j Smile By?o du?o b?ota i piekne le?ne drogi . Zwiedzilismy dworek w M?ochowie oraz by?a jednostke wojskow? w kajetanach.No i na sam koniec by?y zywe renifery Big Grin Zreszta sami zobaczcie na zdj?ciach :
[Obrazek: redmotorzwarszawa200700jn3.jpg]
[Obrazek: redmotorzwarszawa200700xe9.jpg]
[Obrazek: redmotorzwarszawa200700nu7.jpg]
[Obrazek: redmotorzwarszawa200700vw5.jpg]
[Obrazek: redmotorzwarszawa200701gx1.jpg]
[Obrazek: redmotorzwarszawa200701op6.jpg]
MacBrus
BMW R1100GS 1996
JUNAK B20 1961
SHL M17 Gazela 1969
WSK 175 W2 S1 SPORT 1975
WSK MO6B3 1978
TOYOTA CORONA MARK II COUPE 1975
Odpowiedz
Cziękujemy Maćkowi za ułożenie
błotnisto-historycznej trasy.
Kolegoa Macbrus zapomniał dodać, że
jak to w rosyjskim sprzęcie była szybka naprawa
na poboczu drogi . Zdjęcia pewnie podłączy Pietroni.
boxer ponad wszystko
Odpowiedz
Niedziela spędzona na 6+ myślałem że dostanę opr. od żonki ale ku mojemu zaskoczeniu stwierdziła że nawet lepiej się jedzie tym sprzętem po lesie niż katowicką ( i ma racje ) Maćkowi dzięki za zorganizowanie trasy mam nadzieję że następne spotkanie blisko Wa-wy będzie liczniejsze. Zabierzemy kiełbachy zrobimy ognicho i na pewno cuś jeszcze wymyślimy tylko może to Warszawskie towarzystwo się przekona do takiego spędzenia czasu a trasę można zawsze gdzieś w pobliżu namierzyć. i sobie urozmaicić . Maciek wklej te fotki z naprawy bo ja jeszcze jestem gamoń, dzięki i pozdrawiam a ci co ich nie było niech żałują.Był tam taki z rogami, ciekawy gość jak mu nie wstyd :wink:
Pozdrawiam
Pietroni
Odpowiedz
EE tam od razu awaria po prostu zmieniłem niskocisnieniowa opone na wysokociśnieniową ;p
[Obrazek: red1pp5.jpg]
[Obrazek: red6lt4.jpg]
MacBrus
BMW R1100GS 1996
JUNAK B20 1961
SHL M17 Gazela 1969
WSK 175 W2 S1 SPORT 1975
WSK MO6B3 1978
TOYOTA CORONA MARK II COUPE 1975
Odpowiedz
Żałuję,ale chyba rozumiecie....
only diesel
Odpowiedz
Stepciu
nikt nie ma pretensji czekamy na info
dotyczące twojej propozycji
boxer ponad wszystko
Odpowiedz
No to widzimy się w Modlinie bo Operacja,,Bałtyk"to 2 tyg.Może tam coś uradzimy?s
ps.kondycja znowu jest...
only diesel
Odpowiedz
Modlin oki jestem.
Pozdrawiam
Pietroni
Odpowiedz