Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Warszawa
Jeśli zdarzyłoby się tak, że zostaniecie do niedzieli to i ja wpadne bo pełnego składu ekipy warzawskiej jeszcze nie znam.. A przez tą zimę i takie tam praktycznie o motorach się zapomiało.
Jak jest impreza to ja nigdy nie moge dojechać :///
Odpowiedz
(25-03-2019, 16:42)mikimoll napisał(a): No więc nie zaczyna się zdania od no więc i od no i w ogóle nie rozpoczyna się zdania bez sensu i o tak. 

Jajko. Na ciepło, na zimno, na płynnie, na stałe, sadzone, parzone, pieczone, wędzone. 

30.03.2019 sobota, 18:00 , Monster Garażżżżż, Warszawa okolice ulicy Dominikańskiej. 

Tańców nie będzie.

Zaproszenie jest otwarte, to impreza w Warszawie  - a nie tylko warszawska Smile 

UWAGA - SERIO
To nie jest klasyczne "zgon" party (chociaż lubimy). 

Można przyjechać, pogadać, piątkę przybić. A można zostać na dłużej i zaliczyć pełen zestaw - co kto lubi.   

Jakby ktoś miał chęć to my serdecznie itd.
chętnie bym podjechał na chwilę jeśli tylko ema odpali
gdzie Was szukać na tej Dominikańskiej?
Odpowiedz
Od Dominikańskiej w Niedźwiedzią, do końca jakieś 200m i w lewo jest szlaban. Jak cieć się zapyta to do garażu i 50m zaraz w prawo i już można otwierać browara.
Pozdrawiam
Pietroni
Odpowiedz
Pozdro ze Szczecina! Telepatycznie delikatne, małe piwko z Wami łykam, bo jutro 5:30 wyjście na zalew.
Odpowiedz
dzięki za zaproszenie,niestety męka w zimę rzuciła palenie,pół dnia szukałem iskry,może następnym razem
pzdr
Odpowiedz
No szkoda, Panowie, bardzo szkoda....

Żeby za dużo nie powiedzieć powiem tylko hyhyhhhhyhyhy - dawno żeśmy się tak dobrze nie bawili Smile

Zapraszamy "następną razą".
pozdrawiam,
michał
administrator(admin_bb) od 12 stycznia 2011
Odpowiedz
Się pochwalę,bardzo mi machał gałązkami jeden Pan na bramie Angel
Tomek
Odpowiedz
MOTOPARADA NIEPODLEGŁOŚCI 11.11.2019, Sulejówek ul. Paderewskiego.Zbiórka od 10.30. Start parady o 13.00. Polecam.
Adam Smile
Odpowiedz
(02-11-2019, 20:41)AdamBem napisał(a): MOTOPARADA NIEPODLEGŁOŚCI 11.11.2019, Sulejówek ul. Paderewskiego.Zbiórka od 10.30. Start parady o 13.00. Polecam.

Tradycyjnie jestem.
boxer ponad wszystko
Odpowiedz
Jest jakaś ustalona trasa przejazdu?
Jak to kiedyś bywało przez Warszawę i blokada połowy miasta? Smile))
Odpowiedz
Wykaz ulic jakimi przejedzie MotoParada Niepodległości! [Obrazek: 1f642.png]Smile
Start : na wysokości ul. Paderewskiego nr 94 Sulejówek, Aleja Piłsudskiego, Jędrzeja Moraczewskiego, ul. Armii Krajowej, ul. 1 Praskiego Pułku, ul. Juliana Ursyna Niemcewicza, ul. Wspólna, ul. Korkowa, ul. Rekrucka, ul. Marsa/DW631/DW637, Rondo Ignacego Mościckiego, ul. Płowiecka, ul. Grochowska, Rondo Wiatraczna, al. Stanów Zjednoczonych, Trasa Łazienkowska, Al. Armii Ludowej, pl. Na Rozdrożu, al. Ujazdowskie, ul. Belwederska, ul. Sobieskiego, ul. Idzikowskiego, koniec przejazdu na wysokości Toru Stegny ul. Pory.
Adam Smile
Odpowiedz