Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
plastikowe szklanki tylnych amortyzatorów
Mam pytanie,czy (pewnie dla niektórych banalne) mam plastikowe szkalni tylnych amortyzatorów,one są oryginalne czy juz powinienem się rozglądać za nowymi? Pytam bo mam k-750 od niedawna i po prostu nie wiem
Odpowiedz
takie amory to są z wózka bocznego!
Odpowiedz
Dzięki...
Odpowiedz
Mat jesteś pewny? U mnie w kasi tez miałem amortyzatory w pełnej plastikowej osłonie. Ramę mam krótką. Kiedyś jak przeglądałem oferty na allegro to była kaśka z pierwszych lat produkcji i miała właśnie plastikowe osłony na amortyzatory.
Odpowiedz
plastikowe szklanki w amortyzatorach ze sprężyną i regulacją jeśli chodzi o takie to są to nowsze produkty z UA- przynajmniej tak mi się wydaje
Odpowiedz
ja w mojej katarzynie w krótkiej ramie miałem również "plastikowe amory"... wszystkie 3...
Całe życie z debilami...
Odpowiedz
ja posiadam K 750 z 1961r w krótkiej ramie i z przodem na wahaczyku i wszystkie 3 amorki były metalowe i ze schowaną sprężyną te stare bez regulacji
Odpowiedz
i takie maja byc w k750 cale zamkniete szklankami .i sa one wezsze od pozniejszych odslonietych
zrobione sierpem i mlotem
Odpowiedz
z sowietami to nigdy nie wiadomo, ja mam krótką rame z 57 i były metalowe amorki i na koszu był plastik. Taki amor widziałem też w koszu urala m63...
Odpowiedz
według mnie to te z plastikowymi szklankami to nowe produkcje, na 100% nie było takich w pierwszych modelach K750
Odpowiedz
Witam a ja trochę z innej beczki jak zdjąć te plastikowe szklanki i czy można zastąpić je metalowymi plastik jest w fatalnym stanie
Odpowiedz
Można zastąpić. A zdjąć tak jak się rozbiera amortyzatory. Dociskasz szklankę i wyjmujesz zawleczki.

Pozdrawiam
masz ręce nie tylko do podcierania
Odpowiedz