Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
gaźniki
A czy jak są dwa jednakowe to nie da się tego ustwić - ja miałem dwa jednakowe i sporo na tym przejeździłem.
Mniej kombinować i wydziwiać, a więcej jeździć....   "I personally prefer after a 300-700km ride rather a good bottle wine then oily fingers, also the landscape is usually more worth to see than the charging control lamp."
Odpowiedz
No w?asnie nie, ja pomyli?em za?o?y?em odwrotnie i mia?em takie objawy jeden pali? o drugi cylinder rzyga? benzyn? inne k?ty po?ozenia ga?nik???w.
A pro pos na ga?nikach chyba nie ma zaznaczonego kt???ry jest kt???ry.
Odpowiedz
ciekawe - moim zdaniem nie ma przekoszenia w gaźnikach w płaszczyżnie bocznej - a w poziomej chyba obie przylgnie głowic są takie same.

Ale musze to posprawdzac - bo koledze od kilku dni nie mogę ustwaić silnika w MT16.
Mniej kombinować i wydziwiać, a więcej jeździć....   "I personally prefer after a 300-700km ride rather a good bottle wine then oily fingers, also the landscape is usually more worth to see than the charging control lamp."
Odpowiedz
Ga?niki r????ni? sie tylko ?rub? do regulacji polozenia przepustnicy ( w jednym jest po lewej a w drugim odwrotnie). Dobry ga?nik zakladalem po jednej i po drugiej stronie i zawsze odpala? od pierwszego kopa, natomiast drugi na ka?dym garze ?yga? benzyn?.....
Hvězdy Chtějí Patřit Tobě
Odpowiedz
podejrzewam poprostu, ?e ten ga?nik ma jak?? wad? odlewnicz?, jaki? otw???r za g??boko wywiercony, albo p?kni?cie lub niedolanie wewn?trz i dlatego sie leje wacha. Tak uwa?am, bo sobie kiedy? kupi?em kranik ruski, w kt???rym aluminowy glut wisia? w otworze przep?ywowym i zatyka? otw???r, a kole? te? si? przejecha? na nowym kraniku, bo dziura od rezerwy by?a po??czona z t? normaln? w kazdym po?o?eniu i wypi? mu wszystko do sucha gdzie? w polu. Wi?c czemu ga?nik nie mia?by by? zle odlany lub przewiercony?? To? to sawieckaja tiechnika...
Odpowiedz
no a ja wczoraj sprawdziłem w moim satrym silniku stoi se w garazu - mam oba gaźniki takie same i nic mi sie nie lało - a byłem na nich w Pradze i Piotrkowie. Niestety na ruski sprzęt nie ma raguły, na pocieszenie powiem ze jak wymieniłem filtr oleju w swoim silniku BMW to znikło ciśnienie oleju - rozebrałem złożyłem jeszcze raz i gasło od kopania juz.

Pozdrawiam
Odpowiedz
Kt???ry ga?nik jest lewy a kt???ry prawy ? Ja mam jako prawy za?o?ony ze ?rub? od sk?adu mieszanki od wewn?trz w lewym ?ruba jest na zewn?trz.Jak zamieni? to s? problemy z odpaleniem i pracuje wtedy tylko na jeden cylinder a zdrugiego rzyga benzyn? przez wydech. Czy tez tak macie ?
Odpowiedz
A jeszcze w kwestii ruskich odlew???w to mile mnie zaskoczy? nowy odlew pokrywy dyfra, ci?nieniowy odlew g?adziutki jak japonia.
Odpowiedz
Jak na m???j gust to ?ruby do regulacji obrot???w - czyli ustawienia przepustnicy, powinny by? na zewn?trz z obu stron silnika.
Odpowiedz
potwierdzam
Odpowiedz
Na logikę śrubki do regulacji i pompka przelewowa powinny być na zewnątrz - i tak miałem w starych K-301. Ale jak kupowałem K-68U to wszyscy handlarze (a tylko 2 miało te gaźniki :wink: ) twierdzili, że w K-68 nie ma lewych i prawych. Ma ktoś parkę ? :-D
Odpowiedz
ja miałem parę - ale sprzedałem koledze
Odpowiedz
Zak?ada?em dwa K68, orginalne pude?ka by?y opisane: prawy, lewy.
?ruba do regulacji przepustnicy powinna by? na zewn?trz.
Dla przyk?adu mia?em wcze?niej chi?skie ga?niki, nowe. Tutaj obydwa ga?niki by?y takie same i by? k?opot z regulacj? od wew?trz sk?adu mieszanki ale g????wka ?ruby przepustnicy obraca?a si? swobodnie r?k? (du?a rade?kowana g????wka).
Pozdrawiam Was.
Ural
Odpowiedz
No to mnie wkr?cili ;-) , ale i tak jestem zadowolony z tych ga?nik???w, a i cena te? by?a ludzka Big Grin
Odpowiedz
No i prawdy nie dojdziesz. Ja te ?rubki od regulacji obrot???w mam od wewn?trz i inaczej nie chce chodzi?.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości