Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
tuleje dyfra do napiedowca
Posiadam pare sztuk do napiedowca i jedna do M-72 na sprzedaz. 100zl za jedna:
http://io.ua/24147227
tabula rasa
Odpowiedz
a produkcja rosyjska czy zachodnia?
enduro nie peka
Odpowiedz
Gerard z produkcja z kosmosu. :wink:
Przecież już wczesniej Yurko mówił gdzie jest produkowane.
boxer ponad wszystko
Odpowiedz
panowie, dziękuję wszystkim kto nabył u mnie tuleje i odpisał sę.
muszę coś wyjaśnić co do wyglądu. tuleje wytaczają z zapasem, zacementowane a zatem w końcowej fazie szlifowane po potrzebnego rozmiaru! proszę zauważyć, że po cementacji detal trochę deformuje się - a po szlifie otrzymujemy praktycznie idealny detal. z oryginalną tuleja KMZ nikt nie ceremoniował - wytaczały, zacementowały i założyły. elipsa w 0,3mm w oryginalnej panewce - zjawisko całkiem normalne. więc proszę zwrócić na to uwagę, ja papierem panewki nie nacierał - taki ślad zostaje po szlifowaniu kamieniem!
tabula rasa
Odpowiedz
Witam
A znalazła by się tuleja do dyfra bez napędu, w jakości lepszej niż u naszych handlarzy?
Odpowiedz
Hardcor napisał(a):Witam
A znalazła by się tuleja do dyfra bez napędu, w jakości lepszej niż u naszych handlarzy?
myślę że znajdzie się.
tabula rasa
Odpowiedz
a prosze o tuleje do napedowca
enduro nie peka
Odpowiedz
gerard napisał(a):a prosze o tuleje do napedowca
dane do przelewu dal na PW.
po opłacie poproszę daty dane dla wysyłki
tabula rasa
Odpowiedz
Jeśli tuleje jeszcze dostępne to chętnie kupię jedną sztukę do dyfra z napędem na koło kosza. Poproszę dane do przelewu na PW i podam adres do wysyłki. Pozdrawiam.
ŻAKU
Odpowiedz
kollegi, panewek już ne mam. jeśli ktoś ma chęć kupić - to w końcu września będę robić zamówienie i mogę zamówić kilku panewek dla forumistow. ˙komu potrzebne - proszę napisać. cena jest wskazana powyżej.
tabula rasa
Odpowiedz
Jestem zainteresowany 2 sztukami.
Jest możliwość dorobienia nad wymiarowej tulei? Chodzi mi o pasowanie pomiędzy tuleją a obudową.
Odpowiedz
nagar napisał(a):Jestem zainteresowany 2 sztukami.
Jest możliwość dorobienia nad wymiarowej tulei? Chodzi mi o pasowanie pomiędzy tuleją a obudową.
można! potrzebne rozmiary proszę napisać w PM
tabula rasa
Odpowiedz
kolegi, kto prosił panewki - proszę potwierdzić swoje zamówienie. panewki są gotówe i dzis powinni przyjechać do mnie. spróbuję w nidziele przekazać do Polska. również są trzy panewki na M-72 i kilka na napiedowca. jeśli ktoś chce nabyć - proszę napisać mi w PM albo tu.
P.S. nagar ponadwymiarowa tuleja jest! Smile
tabula rasa
Odpowiedz
Super, czekam na przesyłkę i nr konta do wpłaty pieniędzy . Smile
Odpowiedz
jedna na m72
"To prawda, że większość ludzi zmienia się za kierownicą. Silnik ma niesamowitą władzę nad duszą człowieka. "
Odpowiedz