Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Malowanie proszkowe - gdzie?
Widocznie tacy są co malują motocykle pędzlem i wałkiem. Nic nie zrobisz Big Grin Osobiście chciałbym widzieć efekt takiego malowania hehe :razz: Ja dawałem do piaskowania i lakierownia do Cytrun i Gumiak i efekt super. Choćbym chciał to nie mam się do czego przyczepić.

ps. Spamerom nie dziękujemy.Admin.

Odpowiedz
bahus napisał(a):Widocznie tacy są co malują motocykle pędzlem i wałkiem. Nic nie zrobisz Big Grin Osobiście chciałbym widzieć efekt takiego malowania hehe :razz: Ja dawałem do piaskowania i lakierownia do TU BYŁA REKLAMA (tam mam najbliżej) i efekt super. Choćbym chciał to nie mam się do czego przyczepić.

Michał Pan do eksmisji!!
Tomek
Odpowiedz
Monster napisał(a):
bahus napisał(a):Widocznie tacy są co malują motocykle pędzlem i wałkiem. Nic nie zrobisz Big Grin Osobiście chciałbym widzieć efekt takiego malowania hehe :razz: Ja dawałem do piaskowania i lakierownia do TU BYŁA REKLAMA (tam mam najbliżej) i efekt super. Choćbym chciał to nie mam się do czego przyczepić.

Michał Pan do eksmisji!!

Owszem. Tym bardziej że wszedłem sobie na stronę firmy którą tak subtelnie pan chciał zareklamować i ceny w porównaniu z konkurencją ( w Krakowie ) są z dupy. A mam porównanie bo ileś tam motocykli robiłem w Krakowie w kilku lakierniach.
Odpowiedz
Pany, przypadkiem zerknąłem, ale PW do mnie wskazane w takiem kolejnem przypadku. Usłużny automat mnie powiadomi że trzeba zerknąć.

A ogólnie polecam linka, do AKTUALNIE polecanego przez owego Pana warsztatu Smile .

Cytryn & Gumiak
Napisz, zapytaj, nie denerwuj się - pozdrawiam,
michał (mikimoll) od 12 stycznia 2011
Odpowiedz
admin_bb napisał(a):Pany, przypadkiem zerknąłem, ale PW do mnie wskazane w takiem kolejnem przypadku. Usłużny automat mnie powiadomi że trzeba zerknąć.

A ogólnie polecam linka, do AKTUALNIE polecanego przez owego Pana warsztatu Smile .

Cytryn & Gumiak

Tak,tak to znany warsztat,nawet mój szwagier im nie dorówna,ale w ortografii jest jeszcze
lepszy.
Tomek
Odpowiedz