Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ściganie się
To co mnie boli, to że w Polsce nie ma jakiś ciekawych miejscówek na pościganie się. Czy tylko ja to zauważyłem.... i nic dzinwego, że młodzi szaleją na drogach... bo i gdzie mają szaleć.
Takie moje niedzielne przemyślenia.
Odpowiedz
Warszawa?I masz problem? W łikendy Xdrive Karting , do Radomia na tor nie daleko a i na Białołęce chyba jest jakiś tor SM.
Odpowiedz
Zależy czym chcesz się ścigać. Jak ruskim z koszem zapraszam do mnie, mnóstwo pól i nieużytków czeka na rajdowców.
Odpowiedz
kwans napisał(a):To co mnie boli, to że w Polsce nie ma jakiś ciekawych miejscówek na pościganie się. Czy tylko ja to zauważyłem.... i nic dzinwego, że młodzi szaleją na drogach... bo i gdzie mają szaleć.
Takie moje niedzielne przemyślenia.
Kilka miejsc się znajdzie,jak szybko to chłopaki do Białej Podlaskiej jeżdżą.Z Wawy najbliżej do Radomia.Mistszów w to nie mieszaj ponieważ na tor choćby był u sąsiada nie pojadą - ponieważ tam są zakręty:-)
Tomek
Odpowiedz
W Kielcach też jest tor.

Korzystał ktoś z was może?
Odpowiedz
Chłopaki, ale w Gdańsku jaki tor budują! :mrgreen:
http://radiogdansk.pl/index.php/wiadomos...testy.html
Odpowiedz
kwans napisał(a):W Kielcach też jest tor.
Korzystał ktoś z was może?

Kielce raczej tylko pod auta,coś tam zaczyna się jeździć na Jastrzębiu.Latałeś już coś na torze czy teoria?
Tomek
Odpowiedz
Contraband napisał(a):Chłopaki, ale w Gdańsku jaki tor budują! :mrgreen:
http://radiogdansk.pl/index.php/wiadomos...testy.html

Podobno mają zacząć zaraz po tym, jak VAhap Toy ukończy tor F1 w Białej Podlaskiej.

http://m.interia.pl/motoryzacja/news,nId,1366971
Napisz, zapytaj, nie denerwuj się - pozdrawiam,
michał (mikimoll) od 12 stycznia 2011
Odpowiedz
My mamy tor co prawda crossowy, ale nasz prywatny potrzebujemy sparing partnera do treningów które zaczną się od połowy marca, może ktoś chętny?
Odpowiedz
Niestety takie nasze realia że pewnie będzie z utrudnieniami i drogo.Znajomi wolą jeździć na Slovakiaring i Panoniaring.Nieco dalej niż Poznań ale bez niespodzianek typu ograniczenia hałasu 98db.
Tomek
Odpowiedz
Ural63 napisał(a):[..] potrzebujemy sparing partnera do treningów [..]

Na pewno nie będzie nim założyciel wątku Smile, ponieważ jego jedynym celem było napisanie kilku postów i wrzucenie linków z reklamami .

Także ten, dziękujemy.
Odpowiedz
A dlaczeego niby do niemiec? Tam też są limity.
Odpowiedz
hrappek55 napisał(a):A dlaczeego niby do niemiec? Tam też są limity.

Gratulacje !

Zostałeś właśnie kandydatem do odstrzału w ramach nowych limitów łowieckich. Pozostała spamerska aktywność przygotowawcza została już usunięta.

Wrzucenie pierwszego linka do jakiejkolwiek strony internetowej (łącznie z Googlami) spowoduje usunięcie Twojego konta i klient ci za spam nie zapłaci, także sugeruję że szkoda tracić czasu.
Odpowiedz
Brawo admin!

Pozdrawiam
Tomek
"Łune takie chodziły panie!"
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości