Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nie kupujesz, nie komentuj.
1. Panie i Panowie, dyskusja o cenie to słabawa jest lekko. Tak zwyczajnie, po krasnoludzku Wam mówię.

Chcecie żeby w każdym Waszym wątku sprzedażowym pojawiało się np. hasło "widziałem taniej" ?

Od oglądaczy rzecz jasna.

Sprzedawca podaje swoją cenę. Jeśli mu nie zejdzie, to np. spuści z tonu albo zostawi na półce - a jak się trafi ktoś, kto zrezygnował bo gdzie indziej było drożej to łyknie i będzie szczęśliwy.

ZAWSZE znajdzie się ktoś, kto coś wyhaczył kiedyś taniej i teraz mówi że "można trafić".

No i co z tego ?

2. Publiczne komentowanie sprzedawanych przedmiotów, w sytuacji w której nikt nie ukrywa że to replika, nie rżnie głupa ani w żadnej kwestii nie próbuje oszukiwać - przesadnie eleganckie nie jest, delikatnie rzecz ujmując. Bo "grubiej" mi się ciśnie.

Wyobraźcie sobie że stoicie na bazarze i pozbywacie się np. motocykla bez wstawiania ściemy (żadne tam że wojenny URAL od majora), a jakichś trzech kolesi podchodzi, przez cały dzień stoi obok Waszego stoiska zapodając wszystkim potencjalnym kupcom takie kawałki - "Białorusini ładniejsze mieli w zeszłym tygodniu - za pół tej ceny", "kierunkowskazy to mógłbyś ładniejsze dać, z tymi to wstyd jeździć" .

Aż zdziwiony jestem że takie rzeczy trzeba tłumaczyć Smile .
Napisz, zapytaj, nie denerwuj się - pozdrawiam,
michał (mikimoll) od 12 stycznia 2011
Odpowiedz