Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wałek Świątek
Nadszedł czas wymiany wałka w moim uralu m67 bo na starym ruscy złe czasy zrobili i powiedzcie mi czy te od wałki swiadka są ok. Ogólnie dzwoniłem do nich i na stanie mają tylko sportowy wałek a na standardowy trzeba czekać około 6 tygodni, ale wezmę chyba standardowy bo czytałem że z sportowymi różnie bywa. I tu moje pytanie jak wam sie spisują te wałki waszych motocyklach.
Pozdrawiam Maniek
Odpowiedz
Ja kupilem ten sportowy do m67 i w ogole mi jie pasował. krzywki nie pasowaly w popychacze i do tego byla kolizja krzywki z zebatka pompy. 500zl poszlo sie psu w dupe jebac bo oczywiscie nie przyjeli reklamacji.
Kup se dobry walek ruski za polowe ceny walka swiatka i bedziesz zadowolony.
Kolega Ural63 ma dobre walki. sam od niego kupowalem i smigam bez problemu. Walek nie przeplacony, jakosciowo dobry i nie czekasz na ten od swiatka i nie wiadomo czy bedzie pasowal.
Odpowiedz
A no wlaśnie i teraz mam dylemat który brać, ogólnie mam ruski nowy ale tak jak pisałem wyżej ma zle czasy i zawór ssący sie za próżno zamyka i boje się żeby mi znowu jakiś złom nie padł.
Pozdrawiam Maniek
Odpowiedz
Może wyślij ten twój ruski wałek do świątka do sprawdzenia ?
Odpowiedz
nagar napisał(a):Może wyślij ten twój ruski wałek do świątka do sprawdzenia ?

Myślałem o tym ale ale nowy wałek byłby tylko droższy o 100zł od naprawy ruskiego, a więc nie ma sensu naprawiać starego zbytnio. I właśnie nie wiem co robić żebym czasem prawie 500zl nie wyrzucił w błoto.
Pozdrawiam Maniek
Odpowiedz
Jak wymierzyłeś te błędne czasy otwarcia ?
Odpowiedz
wszystko zaleźy co się chce osiągnąć; w dolniakuv miałem sportowy i silnik wykręcał ponad 6k ale wówczas to też solówką jeździłem...
Odpowiedz
Jeżdżę dolniakiem na wałku Świątka (leszy od serii) i jestem zadowolony. Jeżdżę z koszem. prędkość max. wzrosła o około 8 km/h (spalanie o około 0,7 l/100 km), przejechałem około 8 tys km i nie musiałem regulować luzów zaworowych (tylko sprawdzenie), także polecam.
Powrót do korzeni
Odpowiedz
Właśnie do dolniaków wałki świadka sie cieszą nawet że dobrą opinią ale przeczytalem gdzieś chyba na forum ze do urali coś im nie zawsze wychodzą i tu jest dylemat brać czy nie żeby się jakis trefny nie trafił.
Pozdrawiam Maniek
Odpowiedz
Możesz wysłać stary jako wzór ja tak zrobiłem Smile
Powrót do korzeni
Odpowiedz
Jak wyśle na wzór stary to mu zrobią nowy taki sam jak stary i dalej będzie nie tak jak trzeba.
Odpowiedz
Mam stary wałek na którym sprzed dobrze chodził ale ma zjechane strasznie krzywki ( jakiś partacz założył popychacze młotki do nowego typu wałka :brawo: ) a tego nowego co obecnie mam zamontowanego nie wyśle bo są znim problemy jak juz wcześniej pisalem.
Pozdrawiam Maniek
Odpowiedz
Po doświadczeniach z wałkami Świątka mogę tylko stwierdzić że raz im wyjdzie a dwa nie, i to jestem w stanie zrozumieć ale brak możliwości wymiany lub zwrotu dyskwalifikuje tą firmę do dalszej współpracy. Dziady i tyle.
Pozdrawiam
Pietroni
Odpowiedz
A wiec zdania są podzielone i tu się zaczynają schody czy oszukać dobrego ruskiego albo zaryzykować i brac od światka. Pietroni a jakie miałeś z nimi przygody?
Pozdrawiam Maniek
Odpowiedz
Właśnie Pietroni może mój przypadek potwierdzić...
Szuksj ruskiego wałka. Dla pewnosci i walek i popychacze na twardosciomierz i jestes pewny.
Odpowiedz