Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zbieractwo - czasem coś ciekawego wpadnie w ręce i już zostaje...
Konrad napisał(a):Co się stało z polskim jazzem? Gdzie są muzycy na miarę takich gigantów jak Krzysztof Komeda, Mieczysław Kosz, Zbyszek Namysłowski, Jan " Ptaszyn" Wróblewski, Zbigniew Seifert, Tomasz Stańko, Andrzej Trzaskowski, Michał Urbaniak, czy " Novi Singers"?

Może nie chcą robić tego :

(05-12-2018, 21:45)Konrad napisał(a):  "Przykre to, gdy obserwuje się ludzi, którzy mogli zejść ze sceny zostawiając po sobie miłe wspomnienia, ale dla szmalu zmuszają swoich dawnych fanów do obserwowania ich przykrego, graniczącego momentami z groteską i nekrofilią upadku (vide" występ" Krawczyka siedzącego na krześle i" śpiewającego" z playback\'u)."
Odpowiedz
Z uporem maniaka wrócę do pozytywnego wydźwięku tego wątku Smile

Książka telefoniczna województwa krakowskiego z 1958 roku. Fajne reklamy można pooglądać aaaalbo - zadzwonić do Stanisława Lema lub Stefana Kisielewskiego.

[Obrazek: IMG_3176b9cb5.md.jpg]
[Obrazek: IMG_31789ac67.md.jpg][Obrazek: IMG_3179795ed.md.jpg]

[Obrazek: IMG_3180556a6.md.jpg][Obrazek: IMG_3181107e6.md.jpg]
pozdrawiam,
michał
administrator(admin_bb) od 12 stycznia 2011
Odpowiedz
Powiem krótko i po polskiemu: Łał!!
Bajdełej: dzwoniłem, ale nikt nie podnosi słuchawki Angel

Ciekawa jest osoba poniżej Kisiela: Kisłow Afrykan. Że niby Afroamerykanin rodem z Maskwy?
Odpowiedz
To jest jazda, okazuje się że w "branży" poszukiwawczo/geologicznej to jest znane nazwisko.

https://coryllus.pl/towarzysz-afrykan-ki...e-rdzenie/
pozdrawiam,
michał
Odpowiedz
Przeczytałem cały, podany przez Ciebie tekst/ link i gdybym pił, to zacząłbym od zaraz... Z założenia nasze Forum nie pozwala na dywagacje polityczne, więc nic nie napiszę. Może ktoś też zechce poświęcić naprawdę sporo czasu na przeczytanie i zrozumienie wielu spraw tam omawianych?
Odpowiedz
(17-12-2018, 15:26)Konrad napisał(a): Z założenia nasze Forum nie pozwala na dywagacje polityczne, więc nic nie napiszę

Z przykrością to piszę, ale świetny plan Smile.

NIGDY nie widziałem forum, na którym eksperyment "porozmawiajmy o polityce", skończyłby się czymś innym niż awanturą. Z reguły przez fanatyków dowolnej strony dowolnego sporu.

A prywatnie mam taką zasadę, że o polityce bardzo chętnie rozmawiam z większością ludzi - poza kilkoma małymi wyjątkami. Te wyjątki to:
-znajomi
-nieznajomi
-klienci
-rodzina.

Z każdym innym - spoko Smile
Napisz, zapytaj, nie denerwuj się - pozdrawiam,
michał (mikimoll) od 12 stycznia 2011
Odpowiedz
Do Twoich zasad( które popieram w 1870%) dodałbym jeszcze tematy związane z szeroko pojętą religią.

I tak oto pozostaje do dyskusji najbezpieczniejszy pod każdym względem,( rzekłbym nawet wieczny) temat dupy Maryni. Angel Heart Idea Tongue
Odpowiedz
Bo każda dupa Maryni warta jest tego aby o niej gadać A najlepiej to idzie po paru głębszych   Big Grin Angel Cool
Odpowiedz
Tzw. komputerowcy, jak chcą zmienić temat i ktoś rzuca „POGADAJMY O DUPACH!” to po długiej, krępującej ciszy zaczynają:
A moja karta graficzna jest do dupy ...

I tak też jest ze spokojnymi rozmowami o polityce i religii - zawsze kończą się tak samo Wink
Napisz, zapytaj, nie denerwuj się - pozdrawiam,
michał (mikimoll) od 12 stycznia 2011
Odpowiedz
Kiedyś tzn z jakieś 18-20 lat temu na jednym że szkoleń dla bankowców, bo wówczas pracowałem w tej branży, pan prowadzący powiedział złotą zasadę, że o polityce i religii się nie rozmawia chyba że jest się pewnym że rozmówca myśli dokładnie tak samo jak ja. A ponieważ nie ma dwóch osób myślących tak samo to się po prostu o tym nie rozmawia chyba że chce się mieć wojnę.
Odpowiedz
Spotkałem Marynię. Kazała Was pozdrowić Tongue

[Obrazek: Marynia1da345.md.png]
Odpowiedz
No oo... niezła z niej D..a. dziękujemy za pozdrowienia.
Odpowiedz
Żeby nie było że nic się nie dzieje....

Zabawkarsko-Kaletnicza Spółdzielnia Pracy, seria Auto Unia (Kamaz z naczepą jest z innej serii)

[Obrazek: WhatsAppImage2019-01-30at12.41.47479d04.md.jpg] [Obrazek: WhatsAppImage2019-01-30at12.41.47365ac9.md.jpg] [Obrazek: WhatsAppImage2019-01-30at12.41.47206159.md.jpg]

[Obrazek: WhatsAppImage2019-01-30at12.41.48d4960.md.jpg] [Obrazek: WhatsAppImage2019-01-30at12.41.472826a.md.jpg]
pozdrawiam,
michał
Odpowiedz
Bardzo foturystyczne stylizacje.
Ostre zakręty prostują myśli
Odpowiedz