Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Silnik K-750 po generalce kute tłoki
Witam. Silnik po remoncie. Kute tłoki 0,08 3 pierścionkowe (prima), przerwa na zamkach 30-25-15, pompa Ural 8mm, zawory paradowskich, wał po regeneracji, odma zatulejowana. Wałek, popychacze, rozrzad orginal w bardzo dobry idealnym stanie. Zapłon elektroniczny. Gaźniki pekar. Wyregulowany odpalony. Zamach wyważony obtoczony kołki nowe wprasowane, blachy sprzeglowe nowe, sprzęgło tez. Składane z głowa, wykorzystując rozszerzalność cieplną na najlepszą dostępną chemię na rynku. Łożyska fag (wraz z podporą wałeczkowe a nie slowackie Wink), uszczelniacze corteco. Wszystko wyszkielkowane, wszystkie powierzchnie szlifowane wraz z blokiem silnika nie frezowane! Jest różnica . Przednia podpora również nowa pasowana. Wyższy stopień sprężania, symetryczność tłoków cylindrów i ich wagi zachowana. Cóż jeszcze mam dodać.
Cena 4,5 tys. Zdjęcia dla zainteresowanych priv. 887484221
Odpowiedz
Napisz konkretnie jaki silnik oferujesz ? Domyślam sie ze K750 ?
Co to za kute tłoki, może coś więcej na ich temat napiszesz np; od czego dobrałeś ?
Odpowiedz
(22-11-2018, 09:26)nagar napisał(a): Napisz konkretnie jaki silnik oferujesz ? Domyślam sie ze K750 ?
Co to za kute tłoki, może coś więcej na ich temat napiszesz np; od czego dobrałeś ?

Hej. Silnik był od k750, dawno nie wchodzilem na forum. Nie dobierałem od niczego tylko kupiłem specjalnie robione tłoki do k750 w moskwie. ten zakład produkuje tloki do rajdówek o zwiekszonym cisnieniu miedzycząsteczkowym... robią tez do dniepra i urala w paru wersjach zależy ile chcesz miejsca pod głowicą. kosztują swoje. w sumie najdroższa część tego pieca. mam  w kazdym ze swoich motocykli i to sprowadzam na życzenie. jakoś powalająca jesli chodzi o powtarzalność. każdy tlok identyczny jesli chodzi o wymiar i wage z almotem jest spoko ale kazdy inny. do tego wyeliminowana wada tlok jest nizszy na wiekszym stożku i na 3 pierscieniach niemiecki kolbenprinz robi pierscionki do tego trzeba se dokupic oddzielnie
Odpowiedz
Ciekawe to z tymi tłokami, orientujesz się czy jest pełna rozmiarówka szlifów w tych tłokach ?
Odpowiedz
Witam jaka cena takich tloków z ''Moskwy'' do urala 67 ? czy pierscienie bez problemu mozna kupi ewen cena Pozdro
Odpowiedz
Hej. Tłoki 700zł komplet wychodzi. Tłok swoje pierścienie swoje sworzeń swoje. Najlepiej zrobić tulejowanie. A jeszcze lepiej na nicasilu ciekawe czy ktoś robił takie cuda. Nicasil się trzymie tylko aluminium czyli w takiej kasce trzeba by zrobić tuleje Alu. Wtedy przebiegi rzędu 300tysiecy co jest nie możliwe do wykonania za życia są możliwe. Rozmiarówka jest tylko jedna czyli 4 szlif 79mm. Pierścienie dorobi każda firma czy to prima czy blus czy kolbenprinz od ręki.
Odpowiedz
Jakiś czas temu miałem ich trochę do dolników ale szybko poszły.
Odpowiedz
Witam dzieki za info czyli tloki same 700 reszte dac od malucha tj tuleja krotoszyn swozenie maluch i powinno byc ok wyjdzie ponad 2tys ale może warto
Odpowiedz
Jak sworzeń malucha a po jakiego jak tam inne fi jest, sworzeń normalnie Tajwan z almota albo od kia pasuje albo wossnera co kolwiek aby było w miarę. Tuleja może być ale nie koniecznie, tulejowanie cyklów na tulejach żeliwnych z krotoszyna z czego kolwiek aby 79mm wyszło, w 300 się wyrobisz. Chociaż ten Krotoszyn nie taki cudowny ale ujdzie, cena nie duża
Odpowiedz
Masz może jakieś zdjęcie tych tłoków ?
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości