Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
bebechy
Znalazłem ciekawego dawcę pieca i bebechów do sowieta:
[Obrazek: AlfaRomeo331500ccboxerbike29c8c.md.jpg]
[Obrazek: AlfaRomeo331500ccboxerbike146c48.md.jpg]
[Obrazek: AlfaRomeo331500ccboxerbike231174.md.jpg]

Alfa Romeo 33 1500cc
Odpowiedz
I co ubierzesz flaki???
Odpowiedz
Alfa 33 staje się klasykiem, youngtimerem, jest ich tak mało, że nie sądzę aby było opłacalne wyjmowanie silnika na potrzeby kundlenia pospolitego rusa
Odpowiedz
Cyt.:
" I co ubierzesz flaki??? "

Odp.:
Jak dla mnie nie liczy się ubranko( tzn. nie jest ważniejsze od moto). Ale są różni ludzie:

[Obrazek: bucbe4a6.md.jpg]

Cyt.:
"(...) na potrzeby kundlenia pospolitego rusa."

Odp. Jak dla mnie brak logiki: jak można skundlić coś pospolitego?
Dodatkowo:
1. Kto bogatemu zabroni?
2. Gdyby ludkowie kierowali się taką zasadą to padłby cały przemysł związany z" kundleniem", czyli tzw." customingiem".
3. Rzecz nabyta drogą kupna staje się własnością kupującego. W domyśle: może z nią robić, co tylko sobie wymyśli i nikomu nic do tego.
4. Jak to mawiał mój nauczyciel łaciny: Gustybusy są bez dysputantów. No, ale on miał poczucie humoru.
Odpowiedz
Oj, juz się tak nie spinaj, święta są. Sądzę, że dużo lepszy pożytek byłby z odratowania takiej alfy niż swap silnika do sowieta. Ale fakt, kto bogatemu zabroni
Odpowiedz
Ja bym nie ograniczał się do jakiejś tam włoszczyzny i to tylko 4 cylindrowej. Lepiej od razu sięgnąć po silnik z nowego Gold Winga. 6 cylindrowy bokset to jest coś w sam raz do rusa. Jak się jest bogatym to można iść też na całość i sięgnąć po jakąś widlastą szóstkę lub ósemkę. Pytanie tylko po kiego to robić. Jeżdżący rusami tylko się uśmiechną. Wielbiciele kustomów pukną w głowę. Ale faktycznie kto bogatemu zabroni.
Odpowiedz
Panowie, tam perskie oko miało być puszczone Smile
Napisz, zapytaj, nie denerwuj się - pozdrawiam,
michał (mikimoll) od 12 stycznia 2011
Odpowiedz
Panie Admin!! Całą zabawę mi Pan zepsułeś. Tera się wstydaj!! Cool
Odpowiedz
Prowokacja już w trolling szła Smile
Odpowiedz
To chyba nie o mnie chodzi z tym trollowaniem?
Wysłałem fotki alficy z myślą o ludziach,( których zresztą zawsze podziwiałem) potrafiących robić takie przeszczepy. Mam kolegę, który wstawił do sowieckiego zaprzęgu silnik z Tico. Dla mnie- mistrzostwo świata! Inny kolega przerobił przód sowieckiej solówki montując strasznie długaśny widelec( jak w” Easy Rider”, jeśli nie dłuższy). Pełen szacun! Nie czepiałem się tego, że” skundlili” motóry, albo coś równie” mądrego”. Dlaczego? Wyjaśniłem wyżej.
Kiedyś zobaczyłem na nadzwyczaj udziwnionym motocyklu napis” Fuck the Purist”. Ja nie jestem aż tak ekstremalny i rozumiem ludzi kłócących się między sobą o to, który z nich ma bardziej oryginalny egzemplarz samochodu, czy motocykla. Czy bardziej oryginalne są przewody wysokiego napięcia w oplocie bawełnianym prawo- czy lewoskrętnym.
Każdy ma swój sposób na życie.
Szkoda tylko, że mało kto wyznaje zasadę:” Możesz robić, co tylko sobie wymyślisz, byle to nie krzywdziło innych”. Jeśli więc na naszym Forum pokazuje się fotka pieca z Alfy z sugestią jego przeszczepu do sowieta, to po co od razu trollować? Mnie taka reakcja śmieszy i „ z automatu” zaczynam robić sobie przysłowiowe” jaja”, ale ktoś inny mógłby nabawić się ciężkiego sztrynsa i nieszczęście gotowe!
Odpowiedz
Eeee Konrad, nie rozpędzaj się - wstawiasz zagajenie, licz się z opinią. Koledzy właśnie ją wyrazili, natomiast później nie wyczuli że idziesz w farsę ... bo ci się opinia nie spodobała Smile

Po rozpatrzeniu za i przeciw sensowności tej jednostki też uznałem że wrzucasz typowo "zimowy" temat. Ot, do pogadania Wink. Najwyraźniej nie tylko ja spojrzałem na to wyłącznie od strony sensu.

1. Widziałem na żywo taki silnik, na podłodze/palecie. To jest silnik od Alfa Suda np. On jest szeroki/rozłożysty , a przynajmniej takim go pamiętam.

2. Poszukałem co nieco. Ten motocykl to holenderska samodziełka z 1977 roku, przód od Yamahy 750, przeniesienie napędu od BMW. To nie jest nawet przeszczep - to pełna budowa.  

Znamy Tico, znamy diesla, m.in Tomek-Kgbol wstawił Moto Guzzi (koło Żyrardowa chyba też jest jeden), kilkadziesiąt osób wstawiło różne beemwu. To co na zdjęciach to już wtedy była znacząca ekstrawagancja (silnik ze stosunkowo nowego samochodu), obecnie sensowność użytkowa wszczepu tej alfy AKURAT DO RUSKA, faktycznie jest na poziomie tła. 

No ale kto bogatemu zabroni Smile
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości