Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yura! Kto wie gdzie on!
Czy ktoś zamawiał w ostatnim czasie klamoty u Yury? Ja zamawiałem wczesną jesienią i pono cały czas się robią. Wiem,że sporo ludzi zamawiało, dostał ktoś "żelazo"?
Odpowiedz
Na tak enigmatyczne pytanie trudno udzielić odpowiedzi. Przejrzyj  tematy zamawiania trybów, tulej, kołków…, są tam podziękowania za dostarczony towar, nawet w ostatnim czasie.
mt16
Odpowiedz
Sorki , ale czterowierszem pisać nie zamierzam...
Niema takiego złomu co się nie przyda w domu
Odpowiedz
Nie jesteś sam , ja już ćwiczę temat części od sierpnia zeszłego roku i nic . Od dwóch tygodni totalna cisza .
Piotr
Odpowiedz
(31-01-2019, 21:27)Mały napisał(a): Sorki , ale czterowierszem pisać nie zamierzam...

Nie chodzi o pisanie wierszem tylko o precyzyjne przedstawienie problemu, szczególnie, gdy są zgłaszane pretensje, i jeszcze kierowane na „sale”.
Lepiej takie tematy wyjaśniać na PW, bo jak komuś coś się chce zrobić dla innych, to za chwile się odechce z powodu zwykłego nieporozumienia.
Taki przykład, na siostrzanym forum była akcja dorobienia zabieraków. Pierwszy post w tym temacie i deklaracje na zakup pojawił się w czerwcu 2014r. Teraz w styczniu 2019r jest finał tej akcji. Pytanie czy mamy mieć pretensje do Kolegi ArVitt, że to tak długo trwało, czy szacun za wytrwałość i dociągniecie tematu do końca?
Takie akcje to nie miejsce na zaopatrywanie się w części na bieżące potrzeby.
mt16
Odpowiedz
Witam kolegi!
był w odjazdie na dwa tygodnie, idę do forum z komputera z telefonu mi zle pisać. mniej z tym. co se tycze zamowenia. kolego Maly, zelazo malo być gotowy już przed Nowym Rokem, ale z subiektywnych powodów ja nie mogę przyspieszyć proces. Okolo desitka forumistow czeka na swoje zamówienie. Rozumiem, że wiosna jest blisko, i kazdy potrzebuje doukomlektowac motocykl, ale jak jest, jak jest.
moj akkaunt na fb- https://www.facebook.com/profile.php?id=100010390184877
tabula rasa
Odpowiedz
(01-02-2019, 01:32)Boston napisał(a):
(31-01-2019, 21:27)Mały napisał(a): Sorki , ale czterowierszem pisać nie zamierzam...

Nie chodzi o pisanie wierszem tylko o precyzyjne przedstawienie problemu, szczególnie, gdy są zgłaszane pretensje, i jeszcze kierowane na „sale”.
Lepiej takie tematy wyjaśniać na PW, bo jak komuś coś się chce zrobić dla innych, to za chwile się odechce z powodu zwykłego nieporozumienia.
Taki przykład, na siostrzanym forum była akcja dorobienia zabieraków. Pierwszy post w tym temacie i deklaracje na zakup pojawił się w czerwcu 2014r. Teraz w styczniu 2019r jest finał tej akcji. Pytanie czy mamy mieć pretensje do Kolegi ArVitt, że to tak długo trwało, czy szacun za wytrwałość i dociągniecie tematu do końca?
Takie akcje to nie miejsce na zaopatrywanie się w części na bieżące potrzeby.

Klego Boston. powiem ci, jak dorabiaja tuleje. kupic kawalek odpowiednego materialu, tokarka, wiercenie orworow, cemetacja, normalazacija, szliwoawanie wewnetrz-wewnetrz, szlifowanie pozimne, finalne docieranie wewnetrzne, ne wiem jak dokladnie nazywajese ta operacja po Polsky. i na kazdej operacji kurrrrwa moze Wasja zapierdalac zamowenie.
tabula rasa
Odpowiedz
Konkretne pytanie i konkretna odpowiedz na zapytanie od czekających na klamoty jak i od samego Yury. Szacun ! Wiem,że czekam jak wszyscy,kolejka mnie nie ominęła. I nie potrzeba tu umoralnień i prostowania czegoś na siłę.
Niema takiego złomu co się nie przyda w domu
Odpowiedz