Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
gaźniki
dzięki Panowie za pomoc
Odpowiedz
(16-02-2019, 17:57)Goli napisał(a): Ja kupilem k68 tajwany,regulacja 5 minut i trzymaja sie do dziś

dziś przyszły mi te same, zamówiłem również u tego samego sprzedawcy redukcje, które nie pasują , wysłał mi złe czy poprostu innych nie ma i trzeba przerabiać? bo sprzedawca nie odbiera, może ktoś wie?
Odpowiedz
Przeszlifowac trzeba kilka zeberek.
Ostre zakręty prostują myśli
Odpowiedz
Miałem to samo, można również zebrać trochę materiału z samych redukcji, zwłaszcza w narożnikach, choć szlifowania żeber cylindra i tak nie unikniesz.
Odpowiedz
a może mi ktoś powiedzieć czemu na obie strony gaźniki wygladają tak samo? różnia się tylko śróbką regulacji przepustnicy
Odpowiedz
Dlatego że dla ich funkcjonowania nie ma to żadnego znaczenia,natomiast skomplikowało by to ,a co za tym idzie podrożyło proces produkcji.
Odpowiedz
(21-02-2019, 21:06)endrju napisał(a): Dlatego że dla ich funkcjonowania nie ma to żadnego znaczenia,natomiast skomplikowało by to ,a co za tym idzie podrożyło proces produkcji.

Wiec montujesz je srubkami regulacyjnymi do zewnątrz i ma ganiać
мт- одиннадцать
Odpowiedz
(22-02-2019, 07:18)Goli napisał(a):
(21-02-2019, 21:06)endrju napisał(a): Dlatego że dla ich funkcjonowania nie ma to żadnego znaczenia,natomiast skomplikowało by to ,a co za tym idzie podrożyło proces produkcji.

Wiec montujesz je srubkami regulacyjnymi do zewnątrz i ma ganiać

Trochę słabo to wygląda ale będzie trzeba się przyzwyczaić w takim razie Wink
Odpowiedz
A Ty co? Ruski motor kupiłeś dla wrażeń estetycznych? Big Grin
[-] The following 1 user Likes sal_i's post:
  • siara
Odpowiedz
(22-02-2019, 13:48)sal_i napisał(a): A Ty co? Ruski motor kupiłeś dla wrażeń estetycznych? Big Grin

nie, tylko przed k68 miałem k-302 i każdy miał wszystko po swojej stronie, dlatego się trochę zdziwiłem jak zacząłem je zakładać Big Grin
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości