Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Polisy w PZU
Była dyskusja odnośnie OC na pojazdy zabytkowe w PZU. Rozumiem rozgoryczenie. Zacząłem pracę jako agent ubezpieczeniowy, więc jako adeptowi, ponoć wolno mi więcej. Chętnych do sprawdzenia składek oc na motocykle, samochody, wszelkie ubezpieczenia zapraszam na priv.
Odpowiedz
Moje dzisiejsze i praktyczne doświadczenia z ubezpieczeniami na pojazdy zabytkowe w Compensie są takie, że zawarłem dziś takowe ubezpieczenie na Zundappa KS750 za całe 54 zł. Dla porównania w 2017 r w PZU płaciłem za to samo i też z legitymacją PZMotu 135 zł. Najdłużej trwało wprowadzenie danych motocykla bo oczywiście nie było takiego pojazdu w bazie danych. Kwota, którą zapłaciłem jest odpowiednikiem kwot z PZU w okolicach roku 2000. Polecam więc wszystkim posiadaczom pojazdów zabytkowych tą firmę ubezpieczeniową. Dałem też pani dane do mojej Mungi więc wkrótce będę znać wysokość stawki na samochód zabytkowy.
Odpowiedz
Moje ubezpieczenie za Gnome et Rhone AX2 na żółtych blachach wyniosło 45 zł (samo OC). Rok temu było 41 zł więc nic nie zmieniałem.
Odpowiedz
Ja w Lublinie w Compensie zapłaciłem 69 zł
Odpowiedz
Czyli cena ubezpieczenia jest tzw. "uznaniowa" Dodgy . Ciekaw jestem tylko od czego zależy Huh . Dobrego humoru ubezpieczyciela, pogody za oknem czy zupełnie od nie wiem czego Cool
Odpowiedz
(12-04-2019, 12:47)andrzeja napisał(a): Czyli cena ubezpieczenia jest tzw. "uznaniowa" Dodgy . Ciekaw jestem tylko od czego zależy Huh . Dobrego humoru ubezpieczyciela, pogody za oknem czy zupełnie od nie wiem czego Cool
Znaczy się koledzy piszą o żółtych blachach ja mam białe.
Odpowiedz
Za M-72 na czarnej tablicy zapłaciłem w PZU 42zł zniżka została pomimo że PZMot nie dogadał się z PZU.
Odpowiedz
Zapewne dlatego że masz kontynuację.
[-] The following 1 user Likes andrzeja's post:
  • kalina155
Odpowiedz
Nie wszyscy korzystaja z Facebooka więc wklejam tu wypowiedź PZM z ich FB:
"Członkowie PZM dostają dodatkowe zniżki na OC od Compensy. Od jakiegoś czasu firma Compensa Polska poważniej zainteresowała sie rynkiem pojazdów zabytkowych i stara się być konkurencyjna w stosunku do PZU. 
Dostajemy mnóstwo sygnałów, że w przypadku samochodów starszych oferta Compensy, przy zniżce dla członków PZM, jest korzystniejsza od PZU. I przede wszystkim w Compensie można ubezpieczyć ze zniżkami również pojazdy zabytkowe zarejestrowane także na "białych" numerach.

Wywiad z przedstawicielami firmy Compensa Polska znajdziecie w najnowszym miesięczniku Automobilista
A w linku poniżej znajdziecie skrót z tego wywiadu: http://automobilista.com.pl/2019/04/01/u...H5OVXFjSIY "[url=http://automobilista.com.pl/2019/04/01/ubezpieczenia-oc-problem-oldtimerow-rozwiazany/?fbclid=IwAR0EdWA6nl1CJRNRJly9CIn3M7Tn4Il7Je4SuWzJJTXsix678wx1OCFdUN4][/url]
Odpowiedz
(13-04-2019, 14:18)andrzeja napisał(a): Zapewne dlatego że masz kontynuację.

Dokładnie tak, a już kombinowałem do konkurencji!
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości