Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Polisy w PZU
#1
Była dyskusja odnośnie OC na pojazdy zabytkowe w PZU. Rozumiem rozgoryczenie. Zacząłem pracę jako agent ubezpieczeniowy, więc jako adeptowi, ponoć wolno mi więcej. Chętnych do sprawdzenia składek oc na motocykle, samochody, wszelkie ubezpieczenia zapraszam na priv.
Odpowiedz
#2
Moje dzisiejsze i praktyczne doświadczenia z ubezpieczeniami na pojazdy zabytkowe w Compensie są takie, że zawarłem dziś takowe ubezpieczenie na Zundappa KS750 za całe 54 zł. Dla porównania w 2017 r w PZU płaciłem za to samo i też z legitymacją PZMotu 135 zł. Najdłużej trwało wprowadzenie danych motocykla bo oczywiście nie było takiego pojazdu w bazie danych. Kwota, którą zapłaciłem jest odpowiednikiem kwot z PZU w okolicach roku 2000. Polecam więc wszystkim posiadaczom pojazdów zabytkowych tą firmę ubezpieczeniową. Dałem też pani dane do mojej Mungi więc wkrótce będę znać wysokość stawki na samochód zabytkowy.
Odpowiedz
#3
Moje ubezpieczenie za Gnome et Rhone AX2 na żółtych blachach wyniosło 45 zł (samo OC). Rok temu było 41 zł więc nic nie zmieniałem.
Odpowiedz
#4
Ja w Lublinie w Compensie zapłaciłem 69 zł
Odpowiedz
#5
Czyli cena ubezpieczenia jest tzw. "uznaniowa" Dodgy . Ciekaw jestem tylko od czego zależy Huh . Dobrego humoru ubezpieczyciela, pogody za oknem czy zupełnie od nie wiem czego Cool
Odpowiedz
#6
(12-04-2019, 12:47)andrzeja napisał(a): Czyli cena ubezpieczenia jest tzw. "uznaniowa" Dodgy . Ciekaw jestem tylko od czego zależy Huh . Dobrego humoru ubezpieczyciela, pogody za oknem czy zupełnie od nie wiem czego Cool
Znaczy się koledzy piszą o żółtych blachach ja mam białe.
Odpowiedz
#7
Za M-72 na czarnej tablicy zapłaciłem w PZU 42zł zniżka została pomimo że PZMot nie dogadał się z PZU.
Odpowiedz
#8
Zapewne dlatego że masz kontynuację.
[-] The following 1 user Likes andrzeja's post:
  • kalina155
Odpowiedz
#9
Nie wszyscy korzystaja z Facebooka więc wklejam tu wypowiedź PZM z ich FB:
"Członkowie PZM dostają dodatkowe zniżki na OC od Compensy. Od jakiegoś czasu firma Compensa Polska poważniej zainteresowała sie rynkiem pojazdów zabytkowych i stara się być konkurencyjna w stosunku do PZU. 
Dostajemy mnóstwo sygnałów, że w przypadku samochodów starszych oferta Compensy, przy zniżce dla członków PZM, jest korzystniejsza od PZU. I przede wszystkim w Compensie można ubezpieczyć ze zniżkami również pojazdy zabytkowe zarejestrowane także na "białych" numerach.


Wywiad z przedstawicielami firmy Compensa Polska znajdziecie w najnowszym miesięczniku Automobilista
A w linku poniżej znajdziecie skrót z tego wywiadu: http://automobilista.com.pl/2019/04/01/u...H5OVXFjSIY "[url=http://automobilista.com.pl/2019/04/01/ubezpieczenia-oc-problem-oldtimerow-rozwiazany/?fbclid=IwAR0EdWA6nl1CJRNRJly9CIn3M7Tn4Il7Je4SuWzJJTXsix678wx1OCFdUN4][/url]
Odpowiedz
#10
(13-04-2019, 14:18)andrzeja napisał(a): Zapewne dlatego że masz kontynuację.

Dokładnie tak, a już kombinowałem do konkurencji!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości