Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Łożyska i uszczelniacze
Witam kolegów. Nie mogę znaleźć wykazu (jewropejskich odpowiedników) łożysk i uszczelniaczy do silnika Dniept MT 11. Może źle szukam. Do skrzyni i dyfra znalazłem. Z góry dzięki za pomoc.
Odpowiedz
Tu masz stronę  http://www.podshypnik.info/index.php?zid=search na której znajdziesz wszystkie łożyska za wschodniej granicy w standardzie GOST. Wpisujesz numer łożyska np. z katalogu łożysk z książki Budowa Naprawa Eksploatacja motocykla Dniepr. Otrzymasz wszystkie parametry tego łożyska i oznaczenia odpowiedników zachodnich.
W uszczelniaczach, simeringach podstawą są wymiary axbxc, i nimi się posługujesz.
Strona jest w języku rosyjskim, trzeba włączyć tłumacza.
mt16
Odpowiedz
Popatrz w temacie "nadejszla wiekopomna chwilą..." tam rok temu robiłem remont motorowni i są tem numery łożysk i uszczelniaczy do silnika, alternatora i takie tam...
мт- одиннадцать
Odpowiedz
(19-10-2019, 22:55)Boston napisał(a): Tu masz stronę  http://www.podshypnik.info/index.php?zid=search na której znajdziesz wszystkie łożyska za wschodniej granicy w standardzie GOST. Wpisujesz numer łożyska np. z katalogu łożysk z książki Budowa Naprawa Eksploatacja motocykla Dniepr. Otrzymasz wszystkie parametry tego łożyska i oznaczenia odpowiedników zachodnich.
W uszczelniaczach, simeringach podstawą są wymiary axbxc, i nimi się posługujesz.
Strona jest w języku rosyjskim, trzeba włączyć tłumacza.

Wielkie dzieki
Odpowiedz
(20-10-2019, 09:25)Goli napisał(a): Popatrz w temacie "nadejszla wiekopomna chwilą..." tam rok temu robiłem remont motorowni i są tem numery łożysk i uszczelniaczy do silnika, alternatora i takie tam...

Wielkie dzięki.
Odpowiedz