Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zimne Szprychy 2020
Wraz z Kaz'em zapraszamy wszystkich na siódmą już edycję "zimnych szprych", czyli zimowego spotkania motocyklistów... Big Grin

Termin: 17-19 stycznia 2020

Miejsce spotkania to pensjonat Adler w miejscowości Łajs. Koszty powinny być takie same jak co roku czyli ok. 180-200zł za osobę (pobyt od piątkowej kolacji do śniadania w niedzielę). W cenie oczywiście nocleg i wyżywienie. Pozostałe atrakcje należy zabrać ze sobą ;Wink

Indywidualnie można uzgodnić np. wcześniejszy przyjazd bądź późniejsze opuszczenie ośrodka kontaktując się z właścicielem pensjonatu http://www.lajs.com.pl/?page_id=193

Na miejscu jak zwykle integracja piątkowa. Jeżeli pogoda pozwoli zorganizujemy ognisko z cateringiem na zewnątrz. Zachęcam do zabrania zdjęć, filmików... można zrobić prezentację na rzutniku.

Osoby towarzyszące mile widziane  Rolleyes Rolleyes Rolleyes
Odpowiedz
Przybywamy ekipą z Płocka i Sierpca w ilości około 10 sztuk. Transport Tarpan Honker lub LR 110 i Volvo 740.
Odpowiedz
(21-11-2019, 16:24)jbr napisał(a): Przybywamy ekipą z Płocka i Sierpca w ilości około 10 sztuk. Transport Tarpan Honker lub LR 110 i Volvo 740.

Fantastico Big Grin My na Fronterze 3.2 więc będzie można jakiś offrołdzik w sobotę zrobić. Może Andrzeja Mungą wpadnie znowu a Adaś Jeepem?
Odpowiedz
Tujotę mam, wpadnę
Odpowiedz
Ja niestety co najwyżej Hyundaiem.
Odpowiedz
(22-11-2019, 17:17)andrzeja napisał(a): Ja niestety co najwyżej Hyundaiem.

Ważne, że bedziesz Wink
Odpowiedz
hunday też ma naped na 4 łapy, no może łapki
Odpowiedz
No kupiłem nowe zimówki to może i te łapki dadzą radę.
Odpowiedz
Dużo luda ma być, więc my też osobówką bo nie sądzę żebyśmy się gdzieś wybrali i na śnieg nie ma co liczyć..Wink do dzisiajSmile
Odpowiedz
Witam wszystkich z tego miejsca miejsca serdecznie dziękuję za miłą imprezę i atmosferę jaka była na zimnych szprychach z waszym gronem bawiłem sie jak zawsze przednio. ;-)

Jednakże był tez jeden mniej miły akcent imprezy a mianowicie zmarł Tato Kasi Masłowskiej.

Jak wiecie pozwoliłem sobie za wasza zgoda zrobić zbiórkę na szczytny cel czy na zakup wianka od nas jako forma pamięci. Zebrałem 80 zł wianek kosztował 150 zł .

Pozwoliłem sobie dodać opis na szarfie to od nas : PRZYJACIELE MOTOCYKLIŚCI mam nadzieję że się z tym zgadzacie.

To tyle pozdrawiam serdecznie

Ciecior

Załączone pliki Miniatury

Ciecior
Odpowiedz
(22-01-2020, 19:14)ciecior napisał(a): Witam wszystkich z tego miejsca miejsca serdecznie dziękuję za miłą imprezę i atmosferę jaka była na zimnych szprychach z waszym gronem bawiłem sie jak zawsze przednio. ;-)

Jednakże był tez jeden mniej miły akcent imprezy a mianowicie zmarł Tato Kasi Masłowskiej.

Jak wiecie pozwoliłem sobie za wasza zgoda zrobić zbiórkę na szczytny cel czy na zakup wianka od nas jako forma pamięci. Zebrałem 80 zł wianek kosztował 150 zł .

Pozwoliłem sobie dodać opis na szarfie to od nas : PRZYJACIELE MOTOCYKLIŚCI mam nadzieję że się z tym zgadzacie.

To tyle pozdrawiam serdecznie

Ciecior

Ja też dziękuję wszystkim, było zajebiście, jak zwykle... Wink I padł chyba rekord liczby uczestników zimowej edycji, przewinęło się ok. 40 ludziów.
Robert, dobrze zrobiłeś, skontaktuję się z Tobą...
Odpowiedz