Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Boże Narodzenie 2019
Wszystkim miłośnikom zdradzieckiej motoryzacji oraz ich rodzinom i przyjaciołom,opiekunom forum z adminem na czele, wszystkim znajomym, tym wirtualnym i tym z którymi niejedną i przygodę mktocyklową przeżylem składam najserdeczniejsze życzenia pięknych i niezapomnianych Świąt Bożego Narodzenia. Tradycyjnie już życzę jak najwięcej kilometrów nawiniętych na kołach, satysfakcji z przywrócenie do życia Radzieckiego złomu, cierpliwości w dążeniu do celu i wielu wspaniałych chwil w gronie podobnych entuzjastów. Tyle lądowań co startów abyśmy mięli co wspominać na starość a Teraz wykorzystali możliwie każdą chwilę na szczęśliwą jazdę. Dosiego Roku!!

Pozdrawiam
Tomek
"Łune takie chodziły panie!"
Odpowiedz
Dzieki i nawzajem!!!
Ostre zakręty prostują myśli
Odpowiedz
Wesołych i sytych Świąt, a w Nowym Roku dużo zdrowia, pełnych zbiorników i szczęśliwych powrotów do domu po wielu nawiniętych na liczniki kilometrów!
Nie wiem, jak to będzie w tym roku z Mikołajem!
Miejmy nadzieję, że na czas wypuszczą go " z dołka", bo inaczej z prezentów nici!

[Obrazek: Mikolaj360c9b.md.jpg]
Odpowiedz
Wesołych Świąt Smile
Odpowiedz
Zdrowych, pogodnych i rodzinnych świąt, niech nadchodzący sezon nie będzie gorszy od mijającego (wiem, sezon na zaprzegi nigdy się nie kończy Wink ale mimo wszystko. Życzę wszystkim zero awarii, miliona nowych miejsc do zwiedzenia, przynajmniej połowy kotła paliwa,stopy wody pod kilem i takie tam różne inne...
PS, zalecam również podzielenie się ostatnim pierogiem z kimś bliskim, ruskie serducha nie należą do specjalnie dynamicznych więc każdy kilogram jeźdźca się liczy Smile
мт- одиннадцать
Odpowiedz
I ja się dołączam - Zdrowych, Wesołych Świąt i oby Wasze dzieci miały bogatych rodziców Smile
pozdrawiam,
michał
administrator(admin_bb) od 12 stycznia 2011
Odpowiedz
To i ja się dołączę do życzeń, Szczęśliwego Nowego Roku, oby nie był gorszy od tego co się kończy, bezawaryjnych tras i pełnych zbiorników. Smile
Odpowiedz