Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Blokada kierownicy
Mam pytanko, może ktoś przerabiał ten temat i pomoże. Chodzi, jak w tytule, o blokadę kierownicy w moim mt11. Jest problem z dostępnością, jak się trafiła to za chore pieniądze, w stanie nie nadającym się do użycia. Coś tam podpiłowalem, rozruszałem i weszła na miejsce, ale przy lekkim ruchu kierownicy, leciutkim nie żadne szarpnięcie, pękła na kilka kawałków jak by była zrobiona z jakiegoś stopu aluminium. I teraz moje pytanie, od czego zastosować blokadę żeby spełniła swoje zadanie, na all leżą od WSK i wyglądają bardzo podobnie, próbował ktoś to zastosować?
мт- одиннадцать
Odpowiedz
Nikt nie pomoże? Nikt nie ma pomysłu na coś co działa? Czy wszyscy bez blokad ganiają
мт- одиннадцать
Odpowiedz
Prawdę mówiąc, do czego ta blokada miałaby służyć skoro wystarczy się nogą zaprzeć, szarpnąć kierownicą i po temacie - na YT filmiki z łamania blokad kierownicy mają po ok 2 sek.
Placebo dla lepszego samopoczucia?
Odpowiedz
(03-02-2020, 21:02)Goli napisał(a): Nikt nie pomoże? Nikt nie ma pomysłu na coś co działa? Czy wszyscy bez blokad ganiają
Moim zdaniem zbędny gadżet.

Pozdrawiam
Tomek
"Łune takie chodziły panie!"
Odpowiedz
(03-02-2020, 21:02)Goli napisał(a): Nikt nie pomoże? Nikt nie ma pomysłu na coś co działa? Czy wszyscy bez blokad ganiają

To była pierwsza rzecz, którą chlasnąłem diaxem (boszówką, albo też kątówką, albo gumówką :-)
Szklanka wódki zamiast papierosa!
Odpowiedz
Cholera, może faktycznie placebo. Czyli olać i cieszyć się jadą...
мт- одиннадцать
Odpowiedz
Najlepsza blokada jest zostawienie motocykla na wstecznym. Nikt go nie ukradnie, chyba, ze rusolub jakis, a takich malo w populacji, a poza tym rusolub nie ukradnie...
Ostre zakręty prostują myśli
Odpowiedz
No to mam pytanie, czy ja mam coś zesrane czy tak ma być? Czy jest jakaś zapadka, zatrzask czy coś podobnego co trzyma bieg wsteczny? U mnie nie wrzuca się go tylko leciutko wsuwa i wysuwa
мт- одиннадцать
Odpowiedz
(07-02-2020, 21:28)Goli napisał(a): No to mam pytanie, czy ja mam coś zesrane czy tak ma być? Czy jest jakaś zapadka, zatrzask czy coś podobnego co trzyma bieg wsteczny? U mnie nie wrzuca się go tylko leciutko wsuwa i wysuwa

No to bracie ciesz się jak bez zgrzytów chodzi!  Wszystko gra.

Pozdrawiam
Tomek
"Łune takie chodziły panie!"
Odpowiedz
(07-02-2020, 21:36)astride napisał(a):
(07-02-2020, 21:28)Goli napisał(a): No to mam pytanie, czy ja mam coś zesrane czy tak ma być? Czy jest jakaś zapadka, zatrzask czy coś podobnego co trzyma bieg wsteczny? U mnie nie wrzuca się go tylko leciutko wsuwa i wysuwa

No to bracie ciesz się jak bez zgrzytów chodzi!  Wszystko gra.

Wychodzi zatem, że trafił mi się niezły rodzynek... Big Grin dzięki za odpowiedź
мт- одиннадцать
Odpowiedz