Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1 Bieszczadzki Zimowy Zlot Motocyklowy
Nikt nic nie pisze, pomyślałem że napiszę ja…
17-19 stycznia 2020 r. w miejscowości DOŁŻYCA w Bieszczadach odbył się 1 Bieszczadzki Zimowy Zlot Motocyklowy. W środek imprezy trafiłem z zupełnego partyzanta (zupełnie nie przygotowany) za namową Kumpli. Nie udało się być od początku, dlatego wyjazd odbył się dopiero w sobotę z rana, pogoda była piękna jak na tą porę roku i na miejsce dotarliśmy nie zmarznięci lecz lekko zgrzaniJ
Miejsce: Jak już pisałem miejscowość DOŁŻYCA polanka przy otwartej 24/h karczmie, gdzie zmarzluchy mogły przetrwać noc. Organizatorzy przygotowali ciepłą słomę pod namioty, dużą banie z wodą+ saunę, oraz miejsca na ogniska. Dodatkową atrakcją były konkurencję zlotowe i występy zespołów rockowych na plenerowej scenie. Niestety w sobotę z racji  „–„ temperatur  koncerty zostały przeniesione do wnętrza karczmy.
Organizatorzy: jak sama nazwa wskazuje był to „1” zimowy zlot, mimo to Organizatorzy ogarnęli sytuację i odbyło się bez jakiś większych wpadek czy niedociągnięć. W trakcie zlotu zabrakło blach zlotowych, ale zostały one dorobione i dosłane do uczestników.
Podsumowanie: Świetny zlot w starym stylu, dzięki zimowemu terminowi na zlocie nie było ludzi z przypadku. Bardzo fajna atmosfera i ludzie. Na pewno wrócę tam za rok.
pozdrawiam 

https://youtu.be/QN3J07y2rmE
Odpowiedz
Ekipy z rusków zazwyczaj dają ostro w komin i rożnie są postrzegani na imprezach Smile Power musi być !!! hahahahha
Wszystko co się kręci Smile
Odpowiedz
Witam bylem w Dołżycy podpisuje sie pod wpisem kol. Dawida Fajny zlot ludzie muza no i krajobrazy Jak doczekam do przyszlego roku planuje pojechac znowu O ile Ural wytrzyma z wypadem sobotnim nad Soline wyszlo ok 1050 km  Big Grin Znajomi jak im oznajmiłem gdzie sie wybieram w styczniu dziwnie sie uśmiechali  Rolleyes Shy
Odpowiedz
Piękne dachowanie
enduro nie peka
Odpowiedz
Takie epickie .
Piotr
Odpowiedz
(05-03-2020, 14:58)gerard napisał(a): Piękne dachowanie

Starty w pionie też robi piękne Smile
Wszystko co się kręci Smile
Odpowiedz