Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Operacja KRAWAT 2020
aktualizacja 19.08.2020

Z dużą przykrością odwołujemy tegorocznego Krawata - z przyczyn niezależnych od nas. Zrobiliśmy kilka podejść do oficjalnych tematów, ale to nie jest ten czas i ograniczenia nas pokonały. Mamy nadzieję że ten pierdolnik wkrótce się skończy i będzie można odrobić stratę w przyszłym roku Smile 
A może już na wiosnę.... ?

Do zobaczenia!
-----

Byndzie! A przynajmniej taka jest koncepcja Smile

Jest jak jest, pewne sprawy idą trudniej, ale jesteśmy dobrej myśli - co trzeba mamy zaklepane, a reszta ukrywa się w ostrym cieniu mgły i za zasłoną masek....

Po raz kolejny, grupa inicjatywna warszawskich krawaciarzy, ma przyjemność zaprosić na kolejną edycję Operacji KRAWAT w terminie 11.09-13.09.2020

Nie, nie w czasie "Łodzi", Łodź jest później Smile 

Gdzie jest baza - tradycyjnie w "Dolinie Słońca". Tam mamy zadbany teren pod namioty, stoły do biesiadowania (+sanitariaty dla nas) a także pokoje z toaletami w domkach (ceny poniżej).

Ośrodek ogrodzony, jest miejsce na ognisko, zadaszenie na imprezę (gdyby jednak popadało), można się gromadzić i rozpraszać w dowolnym miejscu i grupie, a jak ktoś chce skoczyć na grzyby - wystarczy wyjść przez drzwi do lasu..... 

To już dziewiąta edycja, a w niej standardowo - spotkanie, muzyka (na martwo, chyba że uda się skołować coś na żywo), będzie zupa z kotła, ognisko, kiełbaski + buła i co tam jeszcze damy radę. 

Na sobotę planujemy wyjazd do pewnej okazałej placówki muzealnej i zwiedzanie z przewodnikiem, ale to właśnie chwilowo jeszcze musimy przykryć maseczką.

Ceny noclegu poniżej, w tej kwocie zmieścimy się z drewnem na ognisko, skołujemy kiełbaski, ugotujemy zupę z wkładką organiczną Smile (zazwyczaj jest na drugi dzień i leczy z rana) i co tam jeszcze nam się uda. 

Nocleg w pokoju 2 osobowym 11-13.09 (beż różnicy kierowca czy pasażer) - 110 zł /osoba
Nocleg namiot kierowca - 70 zł /osoba
Nocleg namiot pasażer - 50 zł /osoba
W każdym układzie (domek/namiot) jest dostęp do toalet i pryszniców. 

Obozujemy w Piaskach Królewskich, znajdujących się w otulinie Kampinoskiego Parku Narodowego przy drodze nr 575 pomiędzy Kazuniem Nowym, a Kamionem biegnącej wzdłuż lewego brzegu Wisły (dla jadących z północy prawego brzegu). 

Gościmy na terenie ośrodka Dolina Słońca.

W skrócie - okolice Modlina. 

Namiar na bramę wjazdową do ośrodka N52 21.876`E20 24.397` 

https://goo.gl/maps/mbJDLx1YH5J2

Tak było wcześniej:

Operacja Krawat 2018 
Operacja Krawat 2017 
Operacja Krawat 2016 
Operacja Krawat 2015 
Operacja Krawat 2014 
Operacja Krawat 2013 
Operacja Krawat 2012 - pierwsza edycja

SERDECZNIE ZAPRASZAMY !
pozdrawiam,
michał
administrator(admin_bb) od 12 stycznia 2011
Odpowiedz
Dla mnie pokój!
Tylko, czy to jeszcze RuseK?
Odpowiedz
Wszystkich chętnych na nocleg w pokojach proszę o kontakt na priva.
boxer ponad wszystko
Odpowiedz
Podlasie zawita.Slonina i bimber zapewnione.
Odpowiedz
Thumbs Up 
(12-08-2020, 19:59)ursusm72 napisał(a): Podlasie zawita.Slonina i bimber zapewnione.

Smile Smile Smile
boxer ponad wszystko
Odpowiedz
Ja nie musze pisac, ze bede. Pewnie ze stalym skladem. Jajecznica rano Patroniuszu!!!! Grzybow nazbieram...
Ostre zakręty prostują myśli
Odpowiedz
(13-08-2020, 17:33)siara napisał(a): Ja nie musze pisac, ze bede. Pewnie ze stalym skladem. Jajecznica rano Patroniuszu!!!!  Grzybow nazbieram...

Nocujecie w ziemiance czy w namiocie?
Jak w pokojach to ile łóżek?
Pytanie dotyczy też Podlasia.
Wszystkie info na proszę na priva.
boxer ponad wszystko
Odpowiedz
Nie no, pewnie w apartamentach. Po weekendzie rozesle wici kto chetny i sie odezwe.
Odpowiedz
Z dużą przykrością odwołujemy tegorocznego Krawata - z przyczyn niezależnych od nas. Zrobiliśmy kilka podejść do oficjalnych tematów, ale to nie jest ten czas - statystyka i ograniczenia nas pokonały. Mamy nadzieję że ten pierdolnik wkrótce się skończy i będzie można odrobić stratę w przyszłym roku Smile

A może już na wiosnę.... ?

Do zobaczenia!
pozdrawiam,
michał
Odpowiedz
Trudno, może jakiś kolejny termin podpasuje, bo już dawno widziałem stołeczną ekipę. pozdrowienia
Odpowiedz
Przyjedz Michal do Niewierszyna niedlugo, tylko nie zapomnij zapasowego dyfra...
[-] The following 1 user Likes siara's post:
  • Michal_
Odpowiedz
Polska B?

Pozdrawiam
Tomek
"Łune takie chodziły panie!"
Odpowiedz
(22-08-2020, 06:05)siara napisał(a): Przyjedz Michal do Niewierszyna niedlugo, tylko nie zapomnij zapasowego dyfra...

Pisał do mnie koyot wcześniej też ale termin lipa bo byłem teraz na szczupakach na żarnowcu tydzień czasu plus zlot wędkarski w weekend, wczoraj na chatę rano wróciłem, a legowiska miałem po bukowane już pod koniec lipca.

Pisał też do mnie Nagar aby w weekend 21-23 uderzyć w pewne odległe rejony ale ze względu na wyżej wymienione powody również  odpuściłem.

Trochę właśnie krawata planowałem Sad , bo już pora do roboty powoli wracać.
Odpowiedz
Bylo fajnie. Tym razem ja lezalem pod motocyklem.
[Obrazek: IMG_1898ac659.md.jpg]
Odpowiedz
My zrezygnowaliśmy z kilku przyczyn - m.in. z takich powodów:

https://poznan.tvp.pl/49632354/135-manda...-swadzimiu

My wszystko wynajmujemy i zostawiamy po sobie ślady - nie mamy swojego terenu, cokolwiek robimy i pójdzie "nie tak" to zaraz podchodzi pod imprezę zbiorową Smile , a że w mocno zaludnionych terenach jest się mocno na widelcu - uznaliśmy że na sławę przyjdzie jeszcze czas.

Także ten.... Smile
pozdrawiam,
michał
Odpowiedz