Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Chinskie PZ28D (K37, K37A) - komplet, nowe
Witam
Sprzedam komplet nowych chińskich gaźników PZ28D. Gaźniki nowe, nieużywane. Kupiłem je w listopadzie zeszłego roku i paczka tak długo szła, że myślałem, ze zaginęła i już nie dojdzie. W międzyczasie kupiłem druga parę w innym miejscu i teraz mam dwa komplety, więc tego się chętnie pozbędę. Gaźniki dedykowane do dolniaków czyli K750 i M72. W zestawie są zapasowe dysze (rozmiar 92) i w gaźnikach też sa zamontowane 92. Co do jakości ciężko mi sie wypowiedzieć, jest o tych gaźnikach trochę tematów, więc każdy niech sobie poczyta i wyrobi własne zdanie, czy warto. Być może konieczne będzie zmienić dysze główną na większą (105 lub 110) ale najlepiej wpierw zamontować na motocyklu i sprawdzić jak sie będą zachowywać. Cena tutaj na forum 240zł razem z wysyłka (przy przedpłacie na konto). Z Chin kosztują 200zl z wysyłka ale trzeba czekać około miesiąca albo i dłuzej tak jak ja, te mam na miejscu w kraju, wiec dostawa na drugi, trzeci dzien max. Kupilem je z Aliexpress od sprzedawcy ZDRSTP, nie wiem czy ma to jakies znaczenie, ale wczesniej do K750 kupilem od tego sprzedawcy K302 (szuflady) i ładnie pracuja w motocyklu. 

tu link i zdjecia do OLX - https://www.olx.pl/d/oferta/gazniki-pz28...55b8cbed6e
Odpowiedz
Sprzedane
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości