Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kupię K 750
Witam.
Kupię K 750 lub podobny z wózkiem bocznym w idealnym stanie. w przyzwoitej cenie. Nie interesują mnie pośrednicy.
Odpowiedz
Napisz co cię interesuje. Jaki stan, jakie pieniądze? Czy odbudowany , czy świeżak  agonalny ze wschodu.
grzesieksiek
Odpowiedz
Witam.
Interesuje mnie motocykl po odbudowie wykonanej tak, że można w ciemno przyjąć , że motocykl pojeździ parę lat. Nie zaleźy mi strasznie na wyglądzie, ale na mechanizmach. Czytam tu na forum o odbudowach wykonanych że "pożal się Boże". Boję się naciąć dlatego chcę kupić motor od kogoś kto zajmuje się tym trochę lat. Co do ceny to myślę o kilkunastu tysiącach złotych(trochę mało i pewno się Państwo ubawią, ale zawsze można negocjować)
Odpowiedz
Witam,
Kilkanaście tysięcy na dobrą odbudowę to trochę mało.
Przy renowacji swojego przestałem liczyć wydatki gdy doszło do około 20 tys.
Ruska materia rządzi się swoimi prawami. Nie można przyjąć w ciemno, że pojeździ bezproblemowo parę lat.
Nie chcę Cię zniechęcać ale to 'zabawa' dla tych co czasami lubią pobrudzić ręce smarem.
Z powodu przeprowadzki i braku miejsca swojego Urala jestem skłonny oddać w dobre ręce za 23 tys.
W tej chwili koń stoi kilkaset km ode mnie i w tym roku był tylko raz na wybiegu.
Czy dużo za niego chcę? Pewnie dla niektórych tak choć jak pisałem wyżej to tylko koszty części i regeneracji w zakładach (bo nie wszystko można zrobić samemu).
Koszty nie uwzględniają setek godzin na kolanach przy składaniu wszystkiego do kupy.
Co było w nim zrobione.... powiem krótko - wszystko.
Lubię fajne kawałki żelaza.
[-] The following 1 user Likes Hardy's post:
  • Jacek1111
Odpowiedz
Powiem wprost. Kup sobie Japonię i nie zawracaj głowy mrzonkami o rusku po remoncie i że kilka lat nie będziesz zaglądał do motocykla. Rusek ma genetycznie wpisaną konieczność zaglądania do niego. Chyba że go sobie postawisz i będziesz oglądać. Dobry remont kosztuje 30-40 k. Chyba że zrobisz remont sam. Takie życie.
Odpowiedz
(08-04-2021, 12:07)Jacek1111 napisał(a): Nie zaleźy mi strasznie na wyglądzie, ale na mechanizmach.  

Myślę, że mam to czego szukasz ?
K750 z piecem Urala M61. Zapraszam na priv. Pogadać zawsze przecież można.
Odpowiedz
Napisz do mnie na prv i podaj telefon.
grzesieksiek
Odpowiedz