Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
V Wyścig na Ściernisku..
Ema, Kacha, WSK, Road King.

..wolny wydech i wolne życie!!!

[-] The following 1 user Likes dz@hym's post:
  • astride
Odpowiedz
Wink 
No, no gruuuba impreza. Pogratulować organizatorom, świetny pomysł, świetna atmosfera, pogoda dopisała tzn błotka było full, a to chyba lubimy najbardziej. Filmik super, ale dorzuć kilka zdań relacji.
Odpowiedz
(22-09-2021, 06:28)jbr napisał(a): No, no gruuuba impreza. Pogratulować organizatorom, świetny pomysł, świetna atmosfera, pogoda dopisała tzn błotka było full, a to chyba lubimy najbardziej. Filmik super, ale dorzuć kilka zdań relacji.
Cóż, w skrócie: ostatnią edycję zorganizował Konrad z Olą - działający pod szyldem GAWRON TUNING. Główne działania imprezowe i konkursy odbywają się na zamkniętym terenie, bez udziału postronnych widzów.. więc Big Grin. Jeśli ktoś jest zainteresowany to na ICH kanale znajdzie wszystko łącznie z planami rozkładu imprezy itp.  Natomiast część rajdowa (w tym roku chyba około 40km?) odbywa się głównie po drogach polnych, leśnych, szutrach. Oczywiście asfalt też się trafi. W tym roku jak wiadomo głównym problemem byłe pogoda -deszcz! Lało już od kilku dni przed imprezą, w trakcie i po imprezie, więc myślę że wpłynęło to na nieco mniejszą liczbę uczestników ale i poziom trudności trasy. W skrócie przejeb..ne ale fajnie! Początkowo wydawało się lekko i przyjemnie, ale gdy zmienił się rodzaj gruntu - na glinę to zaklejające się koła w błotnikach kasowały nas bezlitośnie. Wypychanie sprzętu we 3 -4 było jedynym ratunkiem - choć z Michałem_ prawie byśmy sobie sami poradzili Smile, ale i tak całej trasy nie pokonaliśmy. Podobno ktoś tam objechał , ale ile w tym prawdy??? Big Grin Po powrocie do bazy była chwila relaksu przy ognisku, konkretny obiad zapewniony przez organizatora no i wyruszyliśmy na teren gzie miały się odbywać wyścigi w poszczególnych klasach. Chwalił się nie będę bo mi na jeden zaczęła chodzić i za bardzo tam nie zawojowałem. Jak to wyglądało można zobaczyć na filmie i fotkach na stronie organizatora Grupa MOTO KAT POWER | Facebook
Trudno obiektywnie ocenić imprezę którą organizuje znajomy, ale jest po prostu ZAJEBIŚCIE!!! Nie chodzi tylko o samą w sobie jazdę motocyklem, ale o ludzi i klimat który tam jest. Spontan, koleżeństwo, pomysły po wódce i ogólnie wszystko to co w motocyklizmie najlepsze! Pozdrawiam wszystkich których tam spotkałem - do zobaczyska za rok!
Ema, Kacha, WSK, Road King.

..wolny wydech i wolne życie!!!

[-] The following 2 users Like dz@hym's post:
  • astride, jbr
Odpowiedz