FORUM.REDMOTORZ.EU Strona Główna FORUM.REDMOTORZ.EU

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy   KalendarzKalendarz  photoshopPhotoshop
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj    MapaMapa Forumowiczów
Untitled document

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: karrad13
12 Grudzień 2010
gaźniki
Autor Wiadomość
losiu87 
Podaje Klucze

Wysłany: 7 Kwiecień 2018   

meter30 napisał/a:

Cześć. Miałem dokładnie to samo co masz założone teraz w K750. Udało się wyregulować, ale długo sie nie nacieszyłem, trochę tylko pojeździłem po suchym piasku, zaciągnęło syfu i po zabawie. Remont. Nie polecam.

Jerzy 
lokalny watażka

meter30 napisał/a:
Jest nieładny, nie będzie mi pasował stylistycznie do całej reszty dość mocno przerobionego motocykla

To jeżeli forma przeważa nad treścią to musisz sam coś wykombinować. Też miałem kiedyś styczność z takimi "filterkami" i mogę tylko powiedzieć, że równie dobrze można jeździć z siateczką założoną na wlot gaźnika. Osobiście uważam, że w każdej stylizacji ruski silnik najlepiej komponuje się z klasycznym kominkiem. W dodatku taki filtr działa, a jak komuś nie pasuje jego mokra odmiana, zawsze może zastosować wkład suchy.

meter30 
Podaje Klucze

Kurka wodna.... Jakbym miał skrzynie z kominem to założyłbym niski filtr i po problemie (to chociaż jakoś wygląda) a ten dnieprowy plastik po prostu mnie boli... Ale kupię go i zaloze choćby dla sprawdzenia czy będzie na nim się dało ustawic gaźniki.

astride 
mitoman-gaduła

Wysłany: 8 Kwiecień 2018   

Albo zmień skrzynię.

meter30 
Podaje Klucze

Wysłany: 8 Kwiecień 2018   

Teraz biorę pod uwagę te opcję bo skrzynie z kominem zawsze mi się bardziej podobały. Moje dnieprowa jest po remoncie, także najpierw poprobuje z tym paskudnym plastikowym filtrem centralnym, jeśli na nim wyreguluje gazniki to pojde w skrzynie z kominem.

zigrin 
Młodszy Mechanik

Wysłany: 25 Czerwiec 2018   

cześć,

co do regulacji gaźników, wie ktoś jak wyregulować K63, przeczytałem już wszystko co jest na ten temat na forum, na stronie głównej temat nieaktualny,
od czego zacząć, którą dysze najpierw, czy na rozgrzanym silniku czy na zimnym,

jakby ktoś chciał podzielić się wiedzą w tym temacie będę wdzięczny.

andrzeja 
lokalny watażka

Wysłany: 26 Czerwiec 2018   

Wszelkie regulacje gaźników robi się tylko na rozgrzanym silniku. Na zimnym co najwyżej minimalnie można podkręcić wolne obroty.

Goli 
Podaje Klucze

Wysłany: 26 Czerwiec 2018   

Też niedawno kopałem się z regulacją K63 i po wieeeelu próbach poddałem sie,kupiłem K68 i mam problem z głowy. Regulacja zajęła mi może z 10 minut :mrgreen:

Mam u siebie Twój "ulubiony" plastikowy filtr i niezależnie od tego czy jest podłączony do gaźników czy nie, silnik chodzi tak samo, czyli moim zdaniem,u ciebie, wina leży po stronie gaźników a nie filtra powietrza.

PS. zestawy naprawcze niewiele wnoszą,no chyba że na minus... :(

Goli 
Podaje Klucze

Wysłany: 15 Lipiec 2018   

Pany, mam pytanie, od jakiegoś czasu silnik mocno rozgrzany dławi sie i strzela na lewy gar podczas dodawania gazu. Druga sprawa to kolor świecy w tym garze, wkręciłem nową i po przejechaniu około 50km jest jak nowa,nie kawa z mlekiem tylko wręcz biała. Kręcę zapłonem,gaźnikiem i nic, zmiana świec też bez efektu. Wolne obroty idealne

andrzeja 
lokalny watażka

Masz zbyt ubogą mieszankę na tym cylindrze.

Goli 
Podaje Klucze

Wkrecilem śrubę składu.mieszanki pół obrotu,świece czarne ale efektów brak,nadal się krztusi i czasem strzeli w gaźnik. Mam wrażenie że w oba. Chodzi mi po głowie ustawienie zapłonu, ale mam układ z cc700 projektu Kowala i za cholerę nie mogę go ustawić. Niby ustawiam na te 21mm na kole ale nie podoba mi się praca. Czy może mi ktoś podrzucić ile mm przed gmp ma być przeskok iskry bo szukając w necie dane są różne.
A może iglice w górę dac?

rozpylacz 
Starszy Mechanik

Goli napisał/a:
Wkrecilem śrubę składu.mieszanki pół obrotu,świece czarne ale efektów brak,nadal się krztusi i czasem strzeli w gaźnik. Mam wrażenie że w oba. Chodzi mi po głowie ustawienie zapłonu, ale mam układ z cc700 projektu Kowala i za cholerę nie mogę go ustawić. Niby ustawiam na te 21mm na kole ale nie podoba mi się praca. Czy może mi ktoś podrzucić ile mm przed gmp ma być przeskok iskry bo szukając w necie dane są różne.
A może iglice w górę dac?

Tak- iglice do gory daj. 2 oczka i zobacz jaki kolor swiecy.

Odpowiedz do tematu