FORUM.REDMOTORZ.EU Strona Główna FORUM.REDMOTORZ.EU

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy   KalendarzKalendarz  photoshopPhotoshop
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj    MapaMapa Forumowiczów
Untitled document

Poprzedni temat «» Następny temat
Sprzedam M72 solo chopper
Autor Wiadomość
meter30 
Podaje Klucze

Wysłany: 4 Maj 2018   Sprzedam M72 solo chopper

Czesc. Chciałbym sprzedać moja emkę. Jest przerobiona na choppera, ale to nie moja robota. Na wstępie zaznaczę, że nie działa. Jeździła bardzo fajnie, mocy miała tyle ile potrzeba, sprężanie po 6.5 bar, ale 2 tygodnie temu ją odpaliłem, zagadała z pierwszego kopa i zgasła po 2 sekundach. Od tej pory ciężko się obraca wał. Nie chce mi się tego rozbierać bo ostatnio mam natłok innych problemów, nawet jeśli to coś z wałem to wprawny znawca ruskiej materii poradzi sobie z tym w dniowkę. Silnik bez wycieków, cylindry oryginalne M72 tulejowane, tłoki oryginał ruskie, głowice M72, wał robiony 7tys km temu w Poznaniu, tylna podpora wału na simmering, koło zamachowe przerobione z dniepra, prądnica 126p plus Ernap 2e, gaźniki k68, wydechy chromowane przelotowe, malowanie zbiornika aerografem, przod o jakiejś Yamahy chyba xj6, lampa z H-D, koła obydwa 18cali, tylne zrobione jest tak, że pasuje pod oryginalny ruski zabierak dyfra, obydwa hamulce tarczowe hydrauliczne, dyfer oryginał M72, rama bez przeróbek, są kule do podpięcia wózka, skrzynia Dniepr że wstecznym. Oferta ważna do 24maja bo to tego dnia jest OC, przegląd do czerwca. Zarejestrowana na M72 1957r, cena 6000zł nie podlega negocjacji. Jeśli do tego czasu się nie sprzeda to opłacę OC i ją naprawię. Więcej zdjęć w razie zainteresowania mogę zrobić jutro. Na zdjęciach brak przedniej pokrywy zapłonu, ale ona jest, tylko chwilowo zdjęta, myślałem że tam coś zobaczę ale nic z tego.
Pod poniższym linkiem filmik jak to działało jeszcze 3 tygodnie temu
https://youtu.be/OTQ-EaCTA_g

meter30 
Podaje Klucze

Wysłany: 8 Maj 2018   

Edit 08.05.2018
Motocykl naprawiony bezkosztowo w ciągu godziny. Szczerze mówiąc można było zrobić to nawet na polu. Silnik z powrotem działa jak na filmie, oferta nadal aktualna do 24 maja

smn2000 
Młodszy Mechanik

Wysłany: 9 Maj 2018   

Jeśli pojazd ma 40 lat nie ma obowiązku przedłużania polisy OC. ;)

andrzeja 
lokalny watażka

Może i tak ale musisz najpierw ją wypowiedzieć.

meter30 
Podaje Klucze

Ale motorkiem cały czas gdzieś tam jeżdżę więc chyba warto mieć OC

Odpowiedz do tematu