FORUM.REDMOTORZ.EU Strona Główna FORUM.REDMOTORZ.EU

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy   KalendarzKalendarz  photoshopPhotoshop
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj    MapaMapa Forumowiczów

Poprzedni temat «» Następny temat
Regulacja dniepr mt11
Autor Wiadomość
wieprzmt9

Wysłany: 30 Maj 2018   

webery, które mi trafily były tragiczne. Piekne pudelka i na tym koniec. Kiepska reakcja na regulacje, odkrecajace sie sruby od mocowania iglicy, w prawym zle spasowana przepustnica, która spuchla od temperatury po kilku km i zatrzymala sie w polowie otwarcia - o efektach chyba nie musze wspominać a bylo to zima.
Teraz mam te taiwany i jest ok, nie bede ich wychwalal bo zawsze mozna do czegos sie przyczepić ale sa poprawne i nie zauwazylem aby byly gorsze od pekarow.
Co do kompresji, moj tez mial takie luzy jak piszesz. Swiece wymieniałem co 50km bo zalane olejem ale slaby nie byl. :wink:

Goli 
Podaje Klucze

Wysłany: 30 Maj 2018   

A u mnie właśnie świece suche,czarne ale suche i zero dymu,oleju też nie ubywa,a co lepsze po zdjęciu cylindrów na tlokach zobaczyłem pierścienie olejowe trzyczesciowe. Szukałem takich w necie i nie znalazłem. Co do mocy to u mnie nędza,niby jedzie ale mocą tego nie nazwę. Ale nie będę bił piany,wyjme silnik,wymienię wałek,cylindry i tłoki, no i gazniki i wtedy zobaczę co z tego wyjdzie. Może do tego czasu dostanę Koło foniczne to od razu zapłon od cc700 ogarne

Goli 
Podaje Klucze

Wysłany: 4 Czerwiec 2018   

Wieprzmt 9,miałeś rację,zestawy naprawcze można sobie w D... wsadzić,dzisiaj założyłem nowe k68 i nie poznałem własnego silnika. Pali od strzała,wykręca się na obroty i efekt "Starego Komarka listonosza" :wink: zniknął, poradźcie,trzeba do wymiany wałka wyciągać motorownie czy wymienię w ramie?

nagar 
lokalny watażka

Wysłany: 4 Czerwiec 2018   

Lepiej wyciągnij silnik.

Goli 
Podaje Klucze

Wysłany: 5 Czerwiec 2018   

Wymieniłem wałek bez wyciągania silnika,nawet nie było problemów. Ale wiem czemu,poprzednik coś wykombinowal i w jedną stronę mam większy skręt,więc miejsca było w h...
Jednak to co zastałem pod pokrywą rozrządu,przerazilo mnie, chyba od nowości nikt tam nie zaglądał i jeździł na najtańszych imitacjach oleju silnikowego. Nitro pod cisnieniem miało problem z usunięciem tego,a w filtrze odsrodkowym było dobry centymetr bagna. Jutro wrzucę jakieś zdjecia

kozichwost 
lokalny watażka

Wysłany: 6 Czerwiec 2018   

To jeszcze proponuję zdjąć miskę olejową i wyczyścić muł, jaki tam zobaczysz

Goli 
Podaje Klucze

Wysłany: 7 Czerwiec 2018   

kozichwost napisał/a:
To jeszcze proponuję zdjąć miskę olejową i wyczyścić muł, jaki tam zobaczysz

No taki jest plan, ale to na weekend sobie zostawiłem

Odpowiedz do tematu