FORUM.REDMOTORZ.EU Strona Główna FORUM.REDMOTORZ.EU

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy   KalendarzKalendarz  photoshopPhotoshop
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj    MapaMapa Forumowiczów

Poprzedni temat «» Następny temat
MW-650 - warto?
Autor Wiadomość
ncnk

Wysłany: 30 Czerwiec 2012   MW-650 - warto?

Witam, mam okazję kupić MW-650. Chciałbym, żeby ktoś kto się bardziej zna wypowiedział się na temat jego oryginalności, może jakieś uwagi? Motocykl na pierwszy rzut oka wygląda ładnie, ale nie odpalił (suche świece). Chromy wydają się matowe, w różnych miejscach ponabijane są gwiazdki. Sprzedający jest handlarzem. Cena jaka interesuje sprzedającego to 4600 PLN. Zdjęcia poniżej.

Czekam na odpowiedzi :)

http://img560.imageshack....id=img1005i.jpg

Mrkubek 
mitoman-gaduła

Wysłany: 30 Czerwiec 2012   

z zewnątrz wygląda na orginał. c jest w srodku dowiesz sie tylko w jeden sposób.
Kaz niech sie wypowie. On posiada takowego sprzęta.

marcysd 
Wieszcz wodzirej

Czy MW nie powinien mieć przypadkiem blokady dyfra?

Balu 
Wieszcz wodzirej

Login SKYPE: balu1939

Pierwsze miały później zrezygnowano z niej.

STEEGEN 
Majster

MW jak MW,nieoryginalne tłumiki,powinien mieć jak w K 750,brak tylnego uchwytu karabinu na koszu.Blokada w tym modelu nie występuje.Nie widać blaszanej wstawki zbiornika między zbiornikiem a siedzeniem,oraz uchwytu na wyłącznik prądu i gniazda 12v powinien być pod siedzeniem kierowcy(słabo widze ale chyba jest).Według mnie jest to oryginał początek lat 80.Powinno być jeszcze wojskowe wyposażenie wewnętrzne gondoli,oraz skrzynka zip,a także uchwyt kanistra,są po nim tylko otwory.Brak linki hamulca wózka (nie wiem czy w tym roczniku już były,póżniejsze miały,tak samo dzwignię ręcznego).Licznik zmieniony powinien mieć czarny cyferblat.

Bąq 
lokalny watażka

Jeżeli to mw650m to na pewno warto. Mw poznasz po ogólnym wyrazie jakości. Jednak z Twojego zadęcia dużo nie wynika ;) Ostatnio taki mw650m, palący po przebiegu 20 tyś poszedł za 5,5 tyś na pomorzu. Nigdy nie rozbierany.

ncnk

Dzięki panowie :) . Faktycznie z osprzętu kosza niewiele zostało, ale myślę, że wszystko da się skompletować. W zasadzie jestem już zdecydowany. Czekam na więcej wypowiedzi, może jeszcze coś wyjdzie na jaw :)

Kaz 
Wieszcz wodzirej

Wysłany: 1 Lipiec 2012   

Moim zdaniem warto, całkiem fajny materiał wyjściowy, ale niech se tu jeszcze popatrzy i porówna:
http://autobuy.ru/wpage/24544
http://mercatos.ru/ads/mv-650-m_138028.html

Kazek

MW-750 
lokalny watażka

Wysłany: 2 Lipiec 2012   

Stan bardzo biedny - ale jest to prawdziwy MW. Będzie przy nim bardzo dużo roboty (kasa) jak i uzupełniania brakujących oraz zużytych części (znów kasa). Na Alle zdarzają się w cenie 5500-6500 w o wiele lepszym stanie, które są zdatne do jazdy od zaraz, są w ładniejszych stanach wizualnych i mają mniej braków. W tym wypadku cena 4600 nie jest przesadzona ale osobiście wolał bym dołożyć ten 1000-2000 więcej i wziąść coś w o wiele lepszym stanie. Na przykład http://archiwumallegro.pl/mw_650-2103406265.html Lepiej poobserwować trochę Allegro i wyhaczyć coś lepszego. Jeżeli zależy ci na niskiej cenie to chytry dwa razy więcej traci. Zaoszczędzisz te 2000 ale żeby go doprowadzić do takiego stanu za 6500 będziesz w niego musiał włożyć co najmniej z 4000. Poza tym jeżeli tylko cena cię rajcuje to może pomyśl o K-750 które są tańsze i taki stan jak ten MW za 4600 to za K-750 zapłacisz góra 3000 a bez problemu złożysz na K-750W który będzie wyglądał bardzo militarnie tyle że bez napędu na wózek (a przy okazji będziesz mógł też jeździć solówką po odczepieniu kosza czego w MW nie będzie).

maciej82 

Wysłany: 2 Lipiec 2012   

Kupiłem od tego samego handlarza MT-16 w porównywalnym stanie i też bez osprzętu,palił i jezdzil ale okazało sie,że dyfer do roboty,silnik też,a reszta wiadomo,robie ja pod siebie i już wpadło ok 7tys,zł wiec takie sprzety to nie mala inwestycja,ale jak cieszy jak pojawiaja sie widoczne zmiany :mrgreen:

MW-750 
lokalny watażka

Wysłany: 4 Lipiec 2012   Re: MW-650 - warto?

ncnk napisał/a:
Witam, mam okazję kupić MW-650. Chciałbym, żeby ktoś kto się bardziej zna wypowiedział się na temat jego oryginalności, może jakieś uwagi? Motocykl na pierwszy rzut oka wygląda ładnie, ale nie odpalił (suche świece). Chromy wydają się matowe, w różnych miejscach ponabijane są gwiazdki. Sprzedający jest handlarzem. Cena jaka interesuje sprzedającego to 4600 PLN. Zdjęcia poniżej.

Czekam na odpowiedzi :)

http://img560.imageshack....id=img1005i.jpg

I jaka decyzja? Skad jest/jak sie nazywa sprzedawca?

Odpowiedz do tematu