FORUM.REDMOTORZ.EU Strona Główna FORUM.REDMOTORZ.EU

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy   KalendarzKalendarz  photoshopPhotoshop
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj    MapaMapa Forumowiczów

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Gumiś
20 Sierpień 2011
Prośba o ocenę aukcji
Autor Wiadomość
Stopa 
Podaje Klucze

Wysłany: 3 Marzec 2011   Prośba o ocenę aukcji

Ponieważ powoli.... rozglądam się za czymś dla siebie proszę doświadczonych kolegów o ocenę czy to warte takich pieniedzy i czy warto się w to pakować?:

http://archi.inosak.org/i...82881476_1.html

Cena wydaje się przystępna. I może być fajny sprzęt na wertepy.

galar 
Wieszcz wodzirej

Login SKYPE: j_galar1
Wysłany: 3 Marzec 2011   

Jest to kupka części motocykla dniepr.
Jak lubisz układać puzle?
Po pierwsze to toto nie ma zapewne papierów
więc u podstaw odpada w mojej ocenie.

fryta 
lokalny watażka

A co tu ocenić skoro motocykl w puzlach? :) odpowiedź sobie sam czy jesteś w stanie to wszystko skompletować i złożyć, sprzedający wspomina coś o brakujących pierdółkach i powiem Ci tak, takie pierdółki jak to niektórzy określają czasem są bardzo trudne do zdobycia.
Duży minus to brak dokumentów - tu znowu będziesz musiał kombinować z prawem echh nie lepiej kupić sobie coś za te 3000-4000 na kołach jeżdżące?

Stopa 
Podaje Klucze

Wiecie sami że na kołach jeżdżące za 3 tys. to też puzle tylko chwilowo poskładane. I tak remont i tak. Przyjmijmy że jakieś papiery mamy. 800 zł za silnik + rama + trochę szmelcu. Czy to dużo czy ok? I jak oceniacie MT 10 w eklsploatacji w terenie i na drodze. I jak z późniejszą ewentuaną wsadką serca r80/100. Jakieś z tym problemy?
Ostatnio zmieniony przez Stopa 3 Marzec 2011, w całości zmieniany 1 raz  

fryta 
lokalny watażka

Pewnie że za 800 warto tylko czy za tyle Ci go sprzeda? - niewiele mniej kosztowałby sam silnik, a tu masz jeszcze parę gratów (niby całe moto) więc moim zdaniem do 1000 zł warto, zakładając że masz papiery.

krzysztofzok 
Majster

wolałbym sie skusić na to
http://archi.inosak.org/db/item1479536843_1.html

papier jest, siedzenia sercowe (300 w kieszeni i wygląd lepszy), w jednym kawałku i lakierze...
jak nie obcowałes z ruskami, to jest kiepsko chyba skladac cokolwiek bez czlowieka w temacie, a tak sam rozłożysz, zweryfikujesz i sam złożysz, bo będzieszz wiedział skąd i co wyciągałeś.

rob1 
Młodszy Mechanik

Wysłany: 4 Marzec 2011   

Ad. krzysztofzok
Nie kupowałbym moto w tzw. rozsypce - chyba, że masz w domu coś co jeździ. Kupienie w częściach to tak jakby kupić i nie kupić jednocześnie. Niby masz motocykl ale co z tego jak nie możesz nawet na niego usiąść (w tym wypadku).
Kupowanie w częściach traktowałby raczej jako magazyn części zamiennych do tego co już mam na chodzie.

fus23 

witam wydaje się że koledzy mają racje - pomyłka
ale jednak za 800 złoty to jednak niby motocykl
wszystko zależy od tego ile kto ma samo zaparcia w sobie i jakimi dysponuje możliwościami poskładania tego - wolny czas, fundusz i zacięcie
dla mnie osobiście jest to ostatnia deska ratunku i gdyby nie problemy lokalowe oraz zrzędzący stary to bym go wziął bo za 800 złoty to czasem samego silnika się nie kupi
proponuje zadzwonić przemyśleć prze kalkulować na chłodno wszystko i dopiero zadać sobie pytanie czy mi to odpowiada ...
pozdrawiam

szkielet1981 
mitoman-gaduła

fus23 napisał/a:
witam wydaje się że koledzy mają racje - pomyłka
ale jednak za 800 złoty to jednak niby motocykl
wszystko zależy od tego ile kto ma samo zaparcia w sobie i jakimi dysponuje możliwościami poskładania tego - wolny czas, fundusz i zacięcie
dla mnie osobiście jest to ostatnia deska ratunku i gdyby nie problemy lokalowe oraz zrzędzący stary to bym go wziął bo za 800 złoty to czasem samego silnika się nie kupi
proponuje zadzwonić przemyśleć prze kalkulować na chłodno wszystko i dopiero zadać sobie pytanie czy mi to odpowiada ...
pozdrawiam

Tak z tymże potem trzeba jeszcze nabyć papiery tj.jakies 1500zł a wiec wychodzi niemal na jedno jakby kupić motocykl cały,kapletny z papierami wiec ta cena 800zł w cale nie jest taka atrakcyjna jakby się mogło wydawać.

MW-750 
lokalny watażka

Wysłany: 5 Marzec 2011   

Chętnie kupil bym ten motocykl za 800zł na części ale nie chce mi się z Gdańska dygać taki kawał - koszt zakupu+wyjazdu za duży aby kupić to moto. Gdybym mieszkał obok niego lub on w Gdańsku to pewnie stał by już u mnie - ale jeszcze raz zaznaczam że na części a nie do jazdy.

Tybek 

Wysłany: 20 Sierpień 2011   

Podepnę się pod temat i jednocześnie witam Wszystkich, gdyż jest to mój pierwszy post na tutejszym forum :)

Z racji tej że od dłuższego czasu szukam dobrego materiału na jak ja to nazywam "oldschoolowego zakapiora" chciałem zapytać Was czy zna ktoś może moto z poniższej aukcji (ja niestety mam 300 km w jedną stronę, więc jakbym miał jechać to już konkretnie) moto 3x wystawione, jak na motocykl po praktycznie generalce (według opisu) to cena fajna. Oglądał go ktoś, jechał?

http://archi.inosak.org/i...59277792_1.html

Byłbym wdzięczny za wszelkie informacje.
Pozdrawiam

moto in progress...

Monster 
lokalny watażka

Tybek napisał/a:
Podepnę się pod temat i jednocześnie witam Wszystkich, gdyż jest to mój pierwszy post na tutejszym forum :)

http://archi.inosak.org/i...59277792_1.html

Byłbym wdzięczny za wszelkie informacje.
Pozdrawiam

Brak papierów,a to poważna wada..

Tybek 

Biorę ją pod uwagę- rozmawiałem z rzeczoznawcą, który bratu Pannonię na zabytka robił, no i stwierdził że da się na SAM'a zarejestrować- 300 zł ten świstek kosztuje, który on (rzeczoznawca) wystawi. Powiedział tylko że im więcej spawania i przeróbek tym lepiej :wink:

moto in progress...

Marta 

Wysłany: 6 Wrzesień 2011   

Papiery razem (z motocyklem) do wieprza z tłumaczeniem,oclone i przygotowane do rejestracji na moim terenie ok700zł. W rzeczoznawce się nie baw bo to tylko szkoda czasu i pieniędzy - nie przejdzie. Jeżeli chodzi o "SAMA" to nie jestem obcykana w temacie ale coś mi się zdaje że takie cuda to może wypuścić tylko zarejestrowany zakład mechaniczny czy coś w tym stylu żeby przeszło przez urząd komunikacji. Jeśli nigdy nie rozbierałeś konkretnej maszyny nie kupuj w częściach bo będziesz dramaty przy składaniu przechodził - jak kupisz całość to sam rozbierzesz i będziesz wiedział jaka śróbka do jakiej częsci itp

kozichwost 
lokalny watażka

Wysłany: 6 Wrzesień 2011   

Jeśli to są te Jaślany koło Mielca to mogę ci go pojechać i zobaczyć - mam jakieś 1/10 tej odległości do niego co ty..

Odpowiedz do tematu