FORUM.REDMOTORZ.EU Strona Główna FORUM.REDMOTORZ.EU

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy   KalendarzKalendarz  photoshopPhotoshop
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj    MapaMapa Forumowiczów
Untitled document

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: karrad13
13 Marzec 2012
Kupno motocykla w Siedlcach - opinie
Autor Wiadomość
nutka 
mitoman-gaduła

Wysłany: 15 Marzec 2012   Re: Kupno motocykla w Siedlcach - opinie

kalamitka napisał/a:
Czołem wszystkim,

z uwagi na fakt, że sezon się zbliża planuję w najbliższym czasie zakupić ruski zaprzęg. Zastanawiam się nad nabyciem takowego w Siedlcach,...

Witaj
Przykro mi ale ja też nie mam dobrego doświadczenia w związku z zakupem zaprzęgu w Siedlcach . Wizyta była umówiona , konkret na godzinę . Przybywamy z mężem na miejsce a tam okazuje się , że właściciel właśnie musiał wyjechać "na bazar " ,( tak nagle-ciekawe ) ma wrócić koło południa ale możemy oglądnąć sprzęty . Wybraliśmy z jeden z nich, K750 , więc czekamy .........ale PAN nie wracał , w końcu trzeba było ruszać do domu , robiło się póżno, więc rozmowa przez telefon, możecie zabrać motor cena z papierami, tylko, że papiery on ma przy sobie i nam dośle . Ok. napaleni , nie chcieliśmy wracać z pustymi rękoma , więc motor na pakę , finalizacja transakcji - kasa a papiery dojdą jutro góra po jutrze. Sprawa zakończyła się tak, że papiery nigdy nie doszły , na telefony Pan nie odpowiadał . Trzeba było "inaczej zarejestrować" i dopiero móc cokolwiek robić z motorem.

Uważaj więc gdzie chcesz kupić motor, najlepiej ze sprawdzonych punktów. Mój motor kupiłam pod Jarocinem z papierami, legalnie , gościu ma sporo maszyn na podwórku a namiary dostałam od kolegi z Wągrowca . Sprawdziło się i jestem mu wdzięczna .

durke 
Wieszcz wodzirej

Login SKYPE: durkee66
Wysłany: 15 Marzec 2012   

Nutka, dobrze gdybyś napisała co to za nieuczciwy sprzedawca. Taka opinia dyskwalifikuje ogólnie sprzedawców z Siedlec a nie wszyscy jak sądzę podchodzą w ten sposób do kupującego. Nieuczciwość trzeba piętnować i nazywać po imieniu aby inni nie dali się nabrać.

świdro 
lokalny watażka

Wysłany: 16 Marzec 2012   

no co ja czytam??? za takie coś co spotkało Nutke to pofatygowałbym się do gościa jeszcze raz ale z kolegami karkami i kilkoma pałami bejsbolowymi... najpierw dostałby on a potem rozk...wil bym mu te wszystkie szroty które trzyma na podwórku...

ludzie przeca to istne oszustwo, co gorsze uchodzi mu to na sucho....

Monster 
lokalny watażka

Niestety wtedy on byłby poszkodowany a ty mocno w d..
Znam takie przypadki gdy gość nie zdzierżył i przylał(zasłużenie), nie dość że nie odzyskał swojej kasy to jeszcze poszedł w większe koszta.

Hardcor 
Podaje Klucze

No to i ja wtrącę swoje 3 grosze w ten temat.
Co prawda nie nt. sprzedawcy z Siedlec ale sprzedawcy z pod Krasnegostawu u którego kupowałem swój motor i którego z pełną odpowiedzialnością mogę polecić.
Na alledrogo występuje jako szczepan.a, niestety nie ma takiego wyboru jak syn sama, i głównie handluje k-750, ale po za tym bez zarzutów no i dla niektórych bliżej.
Przy kupnie dostałem wszystkie dokumenty do rejestracji, łącznie z tłumaczeniami i przeglądem.

świdro 
lokalny watażka

Monster napisał/a:
Znam takie przypadki gdy gość nie zdzierżył i przylał(zasłużenie), nie dość że nie odzyskał swojej kasy to jeszcze poszedł w większe koszta.

no wiec dlatego uchodzi mu to na sucho, bo nikt nie jest taki glupi zeby za takiego frajera isc w pierdel

szkielet1981 
mitoman-gaduła

świdro napisał/a:
Monster napisał/a:

no wiec dlatego uchodzi mu to na sucho, bo nikt nie jest taki glupi zeby za takiego frajera isc w pierdel

No dobra dobra ale skoro facet ma podwórko zasiane sprzetami bez papierów to skąd ma te motocykle, a może by tak na takich oszustów nasłać policje a bo może on kradnie te sprzęty, a niech pokaże pełna dokumentacje , a nie taki wolny handelek i kiwanie ludzi. I w pierdziel obowiązkowy lepa na jape i basta.

jaPilas 

Wysłany: 23 Marzec 2012   

No cóż, nie mogę miec pretensji do syna_sama bo ostrzegał, żebym jako zielony w tym temacie nie brał tej ruiny, "bo on by tego paścia nie wziął"(cytat), pokazywał mi tańsze i w lepszym stanie, ale się napaliłem i koniec kropka. Biorę tego!!! I co? I głupi ma szczęście. 4 km ode mnie mieszkają P. Kokotowie, i gdyby nie to, pewnie bym jeszcze silnika nie złożył. Jednakowoż, choc remont trwa już 12 miesięcy( 2 kroki naprzód 1 w tył), i o kosztach lepiej nie mówić, to myślę że koło czerwca uda się maszynę odpalic. A ostrzegał był mnie Syn_Sama i rozsądek doradzali koledzy...i żona płakała a dzieci kwiliły cicho: tato, tato, nie kupuj tej ruiny...

kalamitka

Wysłany: 2 Kwiecień 2012   

Witajcie Kamraci,

chciałem się zatem pochwalić, iż od paru dni jestem dumnym posiadaczem K-750. Mimo, że założenie było (jakże błędne) "byle co, byle jeździło" kupiłem motocykl w stanie...nie pierwszej świeżości. Sprzęt kupiłem kompletny, z blacharką do remontu i innymi przypadłościami związanymi z zabytkowym motocyklem. Junak już stoi 2 lata bez remontu, rodzina się załamała jak to zobaczyła, ale ja jestem dobrej myśli.
Należy się parę słów o sprzedawcy, najpierw minusy:

- nie wiem jak liczyć, ale na placu to za cholerę 40 motocykli nie uświadczysz Łącznie naliczyliśmy ich ok. 20 (chyba z 16), zatem wybór nie przedstawiał się tak okazale jak w ofertach allegro;

- twarda z niego sztuka i o targowaniu się nie było mowy

- liczyłem na spory wybór różnych rusów, niestety (albo i stety) były tam zaledwie 2 dniepry na sprzedaż i ural, reszta to Kaśki i jedna Mka.

Teraz pozytywy:

+ sprzedawca jest szczery aż do bólu, nie ukrywałem że jestem zielony, a on przedstawił mi interesujące mnie maszyny wytykając co jest, a co nie jest zgodne z danym modelem, nie ściemnia, że coś ładnie pali (ale aku nie mam itp.) czy jako pierwsze zdobyło Berlin;

+ nie było żadnego problemu z załatwieniem aku i paliwa

+ błyskawicznie załatwił wszystkie sprawy papierkowe, odstawiając nas w międzyczasie do knajpki

+ duża pomoc przy załadunku sprzętu

+chętnie udziale porad związanych z eksploatacją czy renowacją maszyny

Narazie tyle przychodzi mi do głowy. Wybaczcie zbyt chaotyczny styl, ale z wiadomych względów jestem rozkojarzony i mam problemy ze snem :mrgreen: Postaram się wkleić jak najszybciej fotki przed renowacją.

Pozdrawiam i serdecznie wszystkim dziękuję za opinie.

adniem21 
Starszy Mechanik

Wysłany: 2 Kwiecień 2012   

dawaj fotki :lol:

kalamitka

Wysłany: 3 Kwiecień 2012   

O dziwo w kraniku były resztki paliwa.

Kasia 1

Kasia 2

Kasia 3

karrad13 
Wieszcz wodzirej

Login SKYPE: ural685
Wysłany: 3 Kwiecień 2012   

Rozumiem że nabyłeś to urządzenie u Syna-Sama.
Kasia całkiem niczego.

goyas 

Wysłany: 10 Kwiecień 2012   

A jak cenowo stoją u niego motorki bo też zamierzam jechać w najbliższym czasie?

matt1988

Wysłany: 10 Kwiecień 2012   

Dobre pytanie :mrgreen:

kalamitka

Wysłany: 11 Kwiecień 2012   

Z tego co pamiętam to ceny zaczynały się od 3200zł, a kończyły coś koło 4400. Oczywiście wszystkie motocykle do remontu.

Odpowiedz do tematu