FORUM.REDMOTORZ.EU Strona Główna FORUM.REDMOTORZ.EU

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy   KalendarzKalendarz  photoshopPhotoshop
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj    MapaMapa Forumowiczów
Untitled document

Poprzedni temat «» Następny temat
Pytania wdrożeniowo zapoznawające
Autor Wiadomość
durke 
Wieszcz wodzirej

Login SKYPE: durkee66
Wysłany: 23 Wrzesień 2012   

Monster napisał/a:
Ruski asfalt na zadupiu to już ostry teren,żadna fanaberia :mrgreen:

Gdzie u ruskich na zadupiu masz asfalt?

Prezes 
Młodszy Mechanik

Parę dni temu w głównym wydaniu wiadomości podali, że niedaleko fabryki urali położyli 1,5 km/b asfaltu celem wykonywania jazd testowych motocykli z napędem na koło wózka

Cubick 
Wieszcz wodzirej

Prezes napisał/a:
Rusin nie nadaje się w teren to na 100%. Blokada napędu i łopata przy MW to tylko fanaberia ruskich inżynierów :rotfl:

Niestety, byle quad dla dzieci za 3 tys nas objeżdża 3 razy. Nie znaczy to, że zabawy w błocie nie ma - wręcz przeciwnie :wink:

Monster 
lokalny watażka

durke napisał/a:
Monster napisał/a:
Ruski asfalt na zadupiu to już ostry teren,żadna fanaberia :mrgreen:

Gdzie u ruskich na zadupiu masz asfalt?

Czasem się trafi,ale tylko pod Moskwą:-)

[ Dodano: 23 Wrzesień 2012 ]
Cubick napisał/a:
Prezes napisał/a:
Rusin nie nadaje się w teren to na 100%. Blokada napędu i łopata przy MW to tylko fanaberia ruskich inżynierów :rotfl:

Niestety, byle quad dla dzieci za 3 tys nas objeżdża 3 razy. Nie znaczy to, że zabawy w błocie nie ma - wręcz przeciwnie :wink:

Przy spotkaniu z leśniczym rus wypada 10 razy lepiej,na quadzie mandat pewny :wink:

Prince 
mitoman-gaduła

Cubick napisał/a:
Prezes napisał/a:

Dokładnie. A nawet więcej powiem. Miałem w firmie jakiegoś włoskiego sedesa na dużych kołach. 150-ka- brodziła w wodzie, skakała po kamienistych drogach i przez błoto całkiem głębokie też kilka razy przejeżdżałem- skuter. Nie sądzie żeby rusek z blokadą i nawet 3 łopatami i kilofem dawał tak rade.

Prezes 
Młodszy Mechanik

Wysłany: 24 Wrzesień 2012   

Co kto lubi

jfkey 

Nie no w teren na razie nie mam zamiaru jeździć, będę musiał opanować jazdę z koszem, po prostej nawierzchni.

... a tak mimochodem ponowie pytanie o sprząta

http://www.allegromat.pl/aukcja117937

Czy można coś ciekawego wywnioskować na temat remontu na podstawie zdjęć?

[ Dodano: 24 Wrzesień 2012 ]
pomyliłem linka chodziło mi o ten poniżej

www.otomoto.pl/dniepr-k-750-M3368178.html

Monster 
lokalny watażka

Na 99% brak dokumentów-zazwyczaj każdy się chwali ze takowe posiada,brak tablicy też na to wskazuje.
Brak wydechów to następne kilka stówek(jazda na pustych rurach szybko się znudzi)
Skrzynia dnieprowska ze wstecznym.

galar 
Wieszcz wodzirej

Login SKYPE: j_galar1

I za te pieniądze mógłby założyć jakieś
porządne opony a nie żużlówki za 20 zł.

jfkey 

A ja dalej wałkuje ten sam temat.

Poniżej linku, opis który dostałem od sprzedającego, proszę o komentarz. Jestem na początku mojej przygody z ruskimi i nie wiele mi to mówi, a napalony jestem jakbym miał kupić pierwsze moto w życiu, no i obawiam się że trochę mogę być zaślepiony.

http://www.allegromat.pl/aukcja117558

Witam.przebieg to około500 km.Motocykl jest po kompleksowym remoncie czyli;piaskowanie podkład i kolor niektóre części zostały ocynkowane dużo nowych części szprychy wkołach opony dętki łożyskach cały zestaw napędowy z nowa instalacja elek. komplet nowychłożysk w prądnicyw .silniku wał poregeneracji zestaw nowych tłoków szliw i regeneracja zaworów planowanie głowic nowe zestawy naprawcze gażników naprawa skrz.biegów , zawieszenia przedniego i tylniego i wiele innych części rok 1968 r

Bąq 
lokalny watażka

Po pierwsze od k750 z 68r. to masz ramę, spód gondoli jest zajechany barankiem. Jest tu więcej części dniepra niż Katarzyny, błotniki, przednie zawieszenie, wóz pewnie też, ale nie widać tego na zdjęciach. 500 km to żaden przebieg by stwierdzić,ze silnik został zrobiony pożądanie. Jeśli bym planował wydać 10k na motocykl zrobiony, to bym polował oryginał. Takim zestawem pojeździsz rok, dwa lata, albo zrobisz jeden sezon po zlotach, lasach, lakier straci na połysku i motocykl strać wartość o połowę.

Jak mam się czepiać wykonania tej renowacji to widać pełno niedoróbek, brak podkładek pod śrubami mocującymi cylinder, raz jest raz jej nie ma, tylni błotnik źle spasowany do mocowani - nie chciało mu się wiercić nowych otworów w pomalowanym błotniku, głowice były planowane - a do planowania poszła z połamanymi żebrami, można było już zainwestować w głowice w lepszym stanie, rura wydechowa nie domalowana, widać od wewnątrz podkład antykorozyjny - dziwne ,że po 500km mu nie zeszła farba z wydechów (czyli może nie 500km ale 50). Filtr paliwowy założony tak,że aż tylko czekać , aż odpadnie na trasie. Źle dokręcona głowica, widać,że olej już cieknie po śrubie i zostało to wytarte. Gaźnik ma wygiętą przylgnię od zbyt silnego dokręcenia do głowicy.
Może i jest zajebiście pomalowany, ma nowe opony ale człowiek kto to robił nie poświecił mu zbyt dużo uwagi i serca.
Ostatnio zmieniony przez Bąq 24 Wrzesień 2012, w całości zmieniany 1 raz  

galar 
Wieszcz wodzirej

Login SKYPE: j_galar1

Wygląd wzbudza zaufanie ale wygląd to nie wszystko.
Pisze że jest zarejestrowany a to wiele upraszcza.
Tylko ten numer telefonu, zamierzasz pojechać do Norwegii?
A i chyba lewa głowica na dole połamana ale to nie wpływa
na dźwięk silnika :razz:
Reasumując trzeba pojechać posłuchać przejechać.
Może uda Ci się namówić kogoś w pobliżu. Jest tu parę osób
z twoich okolic.
Bąqu tylko czy zainteresowanemu chodzi o "oryginalny" oryginał
czy nie czasem o motocykl zrobiony solidnie przy mniejszym parciu
na historię. No chyba że chce go postawić w salonie przed kominkiem.

Prince 
mitoman-gaduła

Mimo wszystko 500km to dość żeby stwierdzić ze wał sie nie przestawił i na spokojnie jest wyregulowany. Uważam ze wizualnie to uczciwa oferta.
Jednak kluczowe jest osłuchanie, przejażdżka i seria pytań do wytwórcy.

Bąq 
lokalny watażka

Nie no masz racje co go oryginału, ale sam sprzedawałem skundlonego dniepro-kaśke, mechanicznie był zrobiony na cacy, świeżo pomalowany, silnik miał przejechany tyle co na Łajs i z powrotem i wiem jak takie kundle szybko tracą na wartości.

W silniku nie doróbki potrafią wychodzić długo po remoncie. Z resztą na forum jest kupę takich przypadków, a i po 5 tyś potrafią się odezwać źle wykonane główki korbowodów. I gdzie to reklamować, jak nie wiadomo kto gdzie i jak i kiedy, do tego w Norwegi?
Tak jak pisze Prince, ze zdjęcia to można wróżyć ;)
Człowiek robi taśmową produkcje tych motocykli, wystarczy spojżeć na drugą aukcje z oszukańczym mw750 w wersji dniepr ;)

jfkey 

cholera, Panowie to co tu kupić żeby na starcie nie ugrzęznąć w garażu, i moto dobrze wyglądało.
Z tym oryginałem to bym się jeszcze wstrzymał, trochę się pocieszę dopieszczonym kundlem, a potem sam coś może zmajstruję bardziej oryginalnego.

Odpowiedz do tematu