FORUM.REDMOTORZ.EU Strona Główna FORUM.REDMOTORZ.EU

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy   KalendarzKalendarz  photoshopPhotoshop
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj    MapaMapa Forumowiczów
Untitled document

Poprzedni temat «» Następny temat
Dniepr MT10 prosba o ocene
Autor Wiadomość
ital4x4

Wysłany: 27 Styczeń 2013   Dniepr MT10 prosba o ocene

Witam . Chcialbym prosic kolegow o ocene tego Dniepra . Mi osobiscie zwrocily jakos nierowno nabite numery silnika i element ramy przy dzwigni zmiany biegow . Ale jestem zupelnym laikiem i moge sie mylic. Zdjecia kosza wlasciciel ma mi podeslac za tydzien bo jest wtrakcie wymiany podlogi .

Ostatnio zmieniony przez karrad13 27 Styczeń 2013, w całości zmieniany 1 raz  

jbr 
Wieszcz wodzirej

Wysłany: 27 Styczeń 2013   

Numery silnika nabite jak najbardziej prawidłowo, niepokoiłoby, gdyby były za równo nabite.
A z Wieprzami to jak z winem, im starsze tym lepsze. Mój kolega Józiek śmiga swoim K650 już 6 sezon - bez remontu silnika :!: Po sprowadzeniu z Białorusi wymienił tylko olej i silniczek lata do tej pory.

kozichwost 
lokalny watażka

Kanapowiec, pewnie do remontu. Dniepr jak Dniepr - jak cena dobra można brać i remontować

ital4x4

Sprzedajacy zapewnia ze zalozyl nowy alternator poprawil instalacje elektryczna,zregenerowane gazniki nowe linki, gwarantuje ze silnik jest ok.

galar 
Wieszcz wodzirej

Login SKYPE: j_galar1

No widać na gaźnikach nowe śrubki regulacyjne tylko ciekawe co w środku.
Uszczelka pokrywy zaworów lewego gara założona dość niechlujnie.
Niestety w większości przypadków i tak taki sprzęt nadaje się do większego
lub mniejszego remontu.
Kwestia ceny.
Ważne aby były prawidłowe kwity i miał ochotę pracować.

ital4x4

Mam jeszcze pytanie odnosnie ramy czy to ma tak byc oryginalnie czy rama byla przerabiana

[ Dodano: 27 Styczeń 2013 ]
Kwity ma litewskie . Teraz tylko musze sie dowiedziec czy kompletne bo jak czytam na forum to niezly cyrk jest z rejestracja jak nie ma kompletnych .

Balu 
Wieszcz wodzirej

Login SKYPE: balu1939

Gaźniki są nawet nie przykręcone. Nie wierzył bym w remont jaki kol wiek tego motocykla. Zdradź za jaką kasę i jak z papierkiem?

Monster 
lokalny watażka

ital4x4 napisał/a:
Sprzedajacy zapewnia ze zalozyl nowy alternator poprawil instalacje elektryczna,zregenerowane gazniki nowe linki, gwarantuje ze silnik jest ok.

Tą instalację to i tak bym wywalił,jak już to wywal te stare cieniutkie przewody na nowe,roboty niedużo a będzie spokój.Przy okazji możesz pozbyć się tej okrutnej deski rozdzielczej :mrgreen:
Z papierami dokładnie sprawdź,to prawie połowa wartości sprzętu.

MW-750 
lokalny watażka

To na zdjęciu to nie przeróbka ramy tylko odbojnik do "kopniaka".

ital4x4

Pisal ze ma Litewski dowod rejestracyjny i umowe kupna-sprzedazy. A wycenil motocykl na 4500 zlotych( zgodzil sie na zamiane na Yamahe YZF 600 Thundercat)

[ Dodano: 27 Styczeń 2013 ]
MW-750 napisał/a:
To na zdjęciu to nie przeróbka ramy tylko odbojnik do "kopniaka".

Czyli jest wszystko ok :mrgreen: . Wybaczcie za takie pytania ale jestem zupelnym laikiem w tej materii . To ma byc moj pierwszy motocykl tego typu i wszystko przedemna .

Kalor 
Starszy Mechanik

Witaj.
Szczerze mówiąc ten motocykl nie wart tych pieniędzy, raz że to kanapowiec który urodą nie grzeszy a te litewskie papiery to tylko gwóźdź do trumny. W tych pieniądzach można dostać coś już zarejestrowanego w Polsce, a to że ma być może nowy alternator, czy nowe zestawy naprawcze gaźników to mało istotne, bo to akurat nie jest jakoś bardzo drogie, czy trudne do ogarnięcia, zresztą ruski alternator to i tak kiepsko ładuje nawet jak jest nowy i przeważnie trzeba go przerabiać na 9 diod i założyć inny regulator aby spokojnie jeździć z włączonymi światłami. Rusków na rynku jest tyle że jest w czym wybierać, na Twoim miejscu poszukałbym jakiegoś innego egzemplarza, choćby ten http://www.allegromat.pl/aukcja130012
Zrobisz mu silnik i wiesz co masz,a w tym kanapowcu i tak pewnie trzeba by robić kapitalkę silnika.

Balu 
Wieszcz wodzirej

Login SKYPE: balu1939
Wysłany: 28 Styczeń 2013   

Ten link od Kalor jest dużo bardziej interesujący. Nawet sobie silnik wygrać możesz. A ten kanapowiec nie jest wart 3 tysi.

Monster 
lokalny watażka

Balu napisał/a:
Ten link od Kalor jest dużo bardziej interesujący. Nawet sobie silnik wygrać możesz. A ten kanapowiec nie jest wart 3 tysi.

Oferta dużo lepsza,no i możesz rozważyć dylemat górniak czy dolniak? :mrgreen:Najważniejsze-papiery,zbiornik kaśkowski,lampa w cenie no i full innych części

ital4x4

Tylko ze juz sie wstepnie dogadalem z kolesiem na ta zamiane . Ale chce zebym z Klodzka do Suwalk przyjechal po odbior :shock: (on zwroci za paliwo ) .

kozichwost 
lokalny watażka

Daj sobie spokój z tym motocyklem 4,5 tysiąca to chora cena jak za zwłoki do rejestracji w Polsce. Patrząc po ogólnym wyglądzie tego motocykla, nie jest wart 3 tyś. Poczekaj chwilkę poszukaj popytaj a trafisz znacznie lepszy egzemplarz w tych pieniądzach. Mój piękny komunista wyszedł mnie na gotowo 4 tyś. zł (zakup, sprowadzenie, cło, rejestracja ubezpieczenie). Wszystko w oryginale nie tykane i przebieg 1500km od nowości :) . Przyjechałem nim do domu bez postoju 150km i do końca sezonu (około 3 tyś km) jeździłem nie dłubiąc. Byłem na Balukach, na Operacji Krawat nie bałem się w trasę jechać
Pośpiech jest złym doradcą.

Mojego ma sz tutaj - porównaj to coś co chcą ci wcisnąć z nim.

http://www.motocykle.tbg....iepr-mt-16-1993

Odpowiedz do tematu