Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lewy cylinder przestał palic...
Tak jak w temacie lewy cylinder przestał palić...
iskra jest gaźnik ok, po zamianie gaźników z lewego na prawy i prawego na lewy prawy pali normalnie a lewy dalej nic.... z lewego wydechu w miejscu gdzie kolanko wchodzi w tłumik przez mała nieszczelność kapie olej za to świeca praktycznie sucha nie okopcona... nic... <bezradny>

:wnerw: jutro miał być wypad w teren... :[
Odpowiedz
sprawdź szczelnośc zaworów a na początek to zwieksz minimalnie luz zaworowy.

Chyba ze pierscienie padły
Dniepr mt9-95%
ural m66 (na cywila)-W świecie
Ural m61-5%
Odpowiedz
maja oba trochę luzu niestety nie mam szczelinomierza muszę kupić.. ten od str gaźnika stukał po dokręceniu nie odpalił wiec poluzowałem i buło ok chodził normalnie... do czasu...

ile powinny wynosić luzy i kompresja??

chyba wina kompresji przytkałem palcem i prawy dużo mocniej wybija od lewego... idę to rozkręcać i zobaczę jak pierścienie wyglądają...

no i wyjaśniło się.... 1 pierścień od góry nie wytrzymał....
dzięki za podpowiedz...

[ Dodano: 28 Sierpień 2012 ]
a tak swoja drogą może dla wielu śmieszne ale pytanie "początkującego"
czy w takich motocyklach ja ruskie boxery sama wymiana pierścieni coś pomaga jeśli chodzi o spalanie, zużycie oleju, kompresje itp...
Odpowiedz
witam mam problem z moim dnieprem mt9 chodzi o to ze pali na strzała ale na wolnych obrotach pali jeden cylinder a na wysokich odpala drugi a pierwszy gasnie nie wiem juz gdzie patrzec czy to coś z gaznikiem czy zapłon jak morzecie lub przypuszczacie co to moze być to prosze o pomoc mi juz niestety sie pomysły kończą :?: :beczy:

[scroll]Dodane Kaz:
W ciągu tygodnia możesz to poprawić sam, albo już tak zostanie kolorowo :!:[/scroll]
Odpowiedz
dniepr650 napisał(a):witam mam problem z moim dnieprem mt9 chodzi o to ze pali na strzała ale na wolnych obrotach pali jeden cylinder a na wysokich odpala drugi a pierwszy gasnie nie wiem juz gdzie patrzec czy to coś z gaznikiem czy zapłon jak morzecie lub przypuszczacie co to moze być to prosze o pomoc mi juz niestety sie pomysły kończą :?: :beczy:
A witamy Kolegę.
Hmm, cóż to może być za problem?

A może by tak Kolega się przywitał najpierw w odpowiednim dziale rzekł tam dwa, ewentualnie trzy słowa o sobie i swej maszynie, a wtedy na pewno znajdzie się i pomoc Wink
A że o błędach w pisowni i polskich literach nie wspomnę ;P

Kazek
Odpowiedz