Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Strzałka na tłoku
Witam szanowne grono, mam pytanie w którą stronę ma być strzałka na tłoku w dnieprze MT 10-36?
Smaruj ośki jedziem do Zośki.
Odpowiedz
(19-03-2021, 12:19)alemir napisał(a): Witam szanowne grono, mam pytanie w którą stronę ma być strzałka na tłoku w dnieprze MT 10-36?

Zasada wspólna i powinna być również właściwa dla dniepra.
Strzałka w kierunku wydechu.
Lubię fajne kawałki żelaza.
Odpowiedz
(19-03-2021, 12:27)Hardy napisał(a):
(19-03-2021, 12:19)alemir napisał(a): Witam szanowne grono, mam pytanie w którą stronę ma być strzałka na tłoku w dnieprze MT 10-36?

Zasada wspólna i powinna być również właściwa dla dniepra.
Strzałka w kierunku wydechu.

Dziękuję bardzo, teraz już wiem że ma być skierowana w tył motocykla, pozdrawiam.
Odpowiedz
Kolego strzałka w kierunku wydechu czyli okna wydechowego w cylindrze a nie w kierunku tłumików Smile
Odpowiedz
Dobrze, że kolanka nie idą jakoś w bok bo by kolega tłoki w poprzek założył Smile. Strzałka w okno wydechowe głowicy czyli w przód Twojej maszyny.
Odpowiedz
(19-03-2021, 13:20)nowy12345 napisał(a): Kolego strzałka w kierunku wydechu czyli okna wydechowego w cylindrze a nie w kierunku tłumików Smile

Przepraszam.. ;D
Odpowiedz
(19-03-2021, 14:38)Hardy napisał(a): Dobrze, że kolanka nie idą jakoś w bok bo by kolega tłoki w poprzek założył  Smile.  Strzałka w okno wydechowe głowicy czyli w przód Twojej maszyny.

Dobrze, przepraszam ;D
Odpowiedz
Spokojnie. Jesteśmy na forum by sobie pomagać. Drobne uszczypliwości 'wliczone w cenę . Powodzenia w reanimacji.
Odpowiedz